واکنش اسکوچیچ به حضور در تیم‌ملی ایران

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان پس از بازی امروز این تیم در نشست خبری حضور یافت....

به گزارش مدال و به نقل از فارس، دراگان اسکوچیچ سرمربی نفت آبادان پس از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان در نشست خبری حضور پیدا کرد و درمورد این مسابقه اظهار داشت: قطعاً از شکست راضی نیستم. به تیم نفت‌ مسجدسلیمان تبریک می‌گویم و فکر می‌کنم امروز شایسته پیروزی بودند. ما نیمه اول توپ‌های زیادی را از دست دادیم و در پاسکاری خوب نبودیم. در نیمه دوم سعی کردیم بهتر شویم، اما در فوتبال وقتی نیمه اول بد بازی می‌کنیم بازگشت به بازی سخت می‌شود.

وی درمورد عصبانیت بازیکنان تیمش، گفت: بهتر است بازیکنان نظری درمورد داور ندهند. داور خوب و بد داریم و حرف دیگری هم نمی‌شود زد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درمورد اینکه انتظار هواداران از نحوه بازی این تیم برآورده نشده است، خاطرنشان کرد: من هم انتظار بالاتری دارم. از شیوه بازی امروز ناراضی هستم. وقتی شرایط اینگونه می شود یعنی یک جای کار ایراد دارد. به هر حال این فوتبال است و ناراحتم برای هوادارانی که از آبادان به اینجا آمدند. بازی نیمه اول ما در حد پیروزی در این مسابقه نبود.

اسکوچیچ درمورد اینکه آیا تیمش می‌تواند به مسابقات لیگ بازگردد یا خیر، تصریح کرد: این بازی را باختیم و باخت خیلی بدی بود. هر بازی اهمیت خاص خودش را دارد. اگر دقت کرده باشید گاهی در یک بازی بد بودیم و در هفته بعد برگشتیم و خوب بازی کردیم.

وی درمورد نوسانات موجود تیمش، گفت: شاید شما جواب این سوال را بهتر از من بدانید. موضوعات روحی و روانی موجود در فوتبال ایران را شما بهتر از من می‌دانید؛ گاهی خودم هم متوجه نمی‌شوم که چرا این اتفاق رخ می‌دهد. این موضوع نه تنها فقط برای تیم من که برای اکثر تیم‌ها ایجاد می‌شود. همیشه در ایران خیلی از مواقع تیم‌های ایرانی خوب بازی کرده اند و شاید به دلیل غرور در بازی بعدی دچار نوسان شده‌اند. مدت زمان زیادی است که می‌جنگم تا این موضوع را اصلاح کنم، اما هنوز موفق نشده‌ام. 

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درمورد تعویض‌هایش در نیمه دوم این مسابقه، اظهار داشت: دلیل من برای تعویض این بود که به نظرم فرم طبیعی برای بازی امروز را نداشتند. خیلی از مواقع برای ما خیلی مفید بودند، اما امروز اینگونه نبود. ریسک کردم تا شرایط بازیکن جایگزین را ببینم. اگر بازیکن جایگزین برای ما گل می‌زد نامش را «تعویض طلایی» می‌گذاشتند. از قبل نمی‌توان فهمید که چه اتفاقی قرار است رخ دهد. بازی را باختیم و حالا می‌توان راحت‌تر بازی را آنالیز کرد.

اسکوچیچ درمورد عدم جذب بازیکن در نیم فصل، خاطرنشان کرد: نه اینکه بگوییم بحث فنی بوده؛ به هر حال در این مقطع از بازی‌ها جذب بازیکن خوب سخت است. نمی‌خواهم خیلی موضوع را باز کنم. قطعاً ما هم مانند سایر تیم‌ها می‌خواهیم بازیکنانی را جذب کنیم که به تیم کمک کنند.

وی درمورد اینکه گفته می‌شود او یکی از گزینه‌های هدایت تیم ملی فوتبال ایران است، تصریح کرد: خود من هم از رسانه‌ها این موضوع را شنیده‌ام. نمی‌خواهم زیاد درمورد آن صحبت کنم. این یک آرزوی بزرگ برای هرکسی است که مربی تیم ملی یک کشور شود. در پایان هم باید بگویم که من عاشق خوزستان هستم.

اخبار مرتبط:
نفت‌ مسجدسلیمان 2 نفت آبادان 0 ؛ شاگردان تارتار فاتح جدال خوزستانی‌ها
خلاصه بازی نفت مسجدسلیمان 2 نفت آبادان 0/ ویدیو 

تگ ها


دراگان اسکوچیچ اسکوچیچ فوتبال ایران لیگ برتر ایران نفت آبادان نفت مسجدسلیمان نفت آبادان هفته هفدهم لیگ نوزدهم هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته هفدهم لیگ برتر ایران هفته هفدهم لیگ برتر نشست خبری نشست خبری دراگان اسکوچیچ صنعت نفت آبادان نفت مسجد سلیمان نفت مسجد سلیمان-صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال