واکنش اعضای هیئت مدیره استقلال به حکم وزیر

اعضای هیئت مدیره استقلال با حکم وزیر ورزش انتخاب شدند....

اعضای هیئت مدیره استقلال با حکم وزیر ورزش انتخاب شدند.

به گزارش مدال، پس از انتخاب اعضای هیئت مدیره استقلال هر یک از این اعضا واکنش هایی به این حکم داشته اند که در زیر می خوانید.
سعادتمند: در خانواده استقلالی بوده‌ام و آگاهی کامل از فوتبال دارم
احمد سعادتمند، در خصوص حضورش در هیئت مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: ابتدا از وزیر ورزش و جوانان و مجمع باشگاه استقلال و همچنین عزیزانی که تا الان در هیئت مدیره و در خانواده خوب استقلال حضور داشتند، تشکر می‌کنم.
وی در پاسخ به این سؤال که چطور می‌تواند به باشگاه استقلال کمک کند، گفت: در سوابق خدمتی‌ام جدا از اینکه در استان‌ها مدیرکل و معاون ورزشی بودم، در فدراسیون‌ها نیز سمت سرپرستی داشتم. در چهار باشگاه به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره فعالیت می‌کردم. در سال 62، فوتبال جوانان و تیم منتخب مازندران را هدایت می‌کردم و در خانواده فوتبالی و استقلالی بودم. بیش از 30 سال در ورزش کشور هستم و آگاهی کامل به فوتبال و استقلال دارم و امیدوارم بتوانم به این باشگاه کمک کرده و کارها را با آرامش پیش ببریم.


منزوی: وزیر ورزش خواست توقع هواداران استقلال را برآورده کنیم
کامران منزوی، درباره انتخابش به عنوان عضو جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان به من لطف داشت و احساس کردند اندک تجربه‌ام می‌تواند به باشگاه استقلال کمک کند. به همین دلیل، از من خواستند که بیایم و بنده نیز پاسخ مثبت دادم.
وی در مورد درخواست مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش از اعضای جدید هیئت مدیره استقلال تصریح کرد: قرار شده تنها امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه در رابطه با امور باشگاه صحبت کند. خواسته وزیر ورزش این بود که توقع و رضایت هواداران را برآورده کنیم و رضایت آنها بالاترین چیز است.
عضو جدید هیئت مدیره استقلال در خصوص مشکلات مالی باشگاه خاطرنشان کرد: ما همه چیز را از دور می‌بینیم و باید وارد مسائل باشگاه شویم و شرایط را بررسی کنیم. مشکلات استقلال جدا از شرایط کشور نیست و با کارهایی که صورت می‌گیرد، تلاش می‌کنیم این مشکلات کمتر شود.


زمانی: خودم از هیئت مدیره استقلال کناره‌گیری کردم
حسن زمانی، درباره انتخاب اعضای هیئت مدیره جدید باشگاه استقلال و کنار رفتن او اظهار داشت: خودم به وزیر ورزش و جوانان اعلام کردم که می‌خواهم کناره‌گیری کنم و نمی‌خواهم در هیئت مدیره استقلال باشم. با این وضعیتی که استقلال دارد و عدم حمایت‌ها، اداره باشگاه مقدور نبود.
وی در واکنش به این سؤال که آیا منظورش از عدم حمایت‌ها، شخص وزیر ورزش است، گفت: از کانال‌های مختلف حمایت نشدیم. کاری با وزیر ورزش ندارم، اما سیستمی که برای استقلال تعریف شده بود، درست نبود.  امیدوارم دوستان جدید در هیئت مدیره استقلال بتوانند مشکلات را حل کنند. من نظراتی داشتم که محقق نشد و بهترین راه این بود که خودم از هیئت مدیره بروم.