واکنش امامی به شایعه قهر سرمربی تیم ملی

محمدابراهیم امامی، سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: اختلاف‌نظر بایستی وجود داشته باشد تا در نهایت بهترین تصمیم گرفته شود....

به گزارش "ورزش سه" از تسنیم، صبح روز گذشته (یکشنبه) نشست بحث و بررسی چرخه انتخابی تیم‌های ملی در حضور علیرضا دبیر و حمید سوریان رئیس و نایب رئیس فدراسیون کشتی، محسن کاوه مدیر تیم‌های ملی آزاد و غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی آزاد برگزار شد، نشستی که محمد بنا در آن غایب بود.

این جلسه نیمه‌تمام ماند و غلامرضا محمدی با ناراحتی آن را ترک کرد. محمدابراهیم امامی در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم در مورد اتفاقات این جلسه گفت: جلسه‌ای که ما داشتیم، اسمش کاملاً مشخص بود، جلسه بحث و بررسی و در نشست بحث و بررسی انتخابی تیم ملی، قطعاً پیرامون مسئله موردنظر، بحث و تبادل‌نظر می شود و این کاملاً طبیعی است. قرار بود هر کسی نقطه نظراتش را در راستای نهایی شدن چرخه انتخابی تیم ملی بگوید و بر سر همین موضوع اختلاف‌نظر وجود داشت.

وی ادامه داد: فدراسیون در پی این است که چرخه انتخابی تیم‌های ملی را به بهترین شکل ممکن و با کمترین ضریب اشتباه، نهایی کند و هنوز هم این چرخه کامل نشده است و جای بررسی و بحث بیشتری دارد.

امامی در مورد اینکه آیا محمدی قهر کرده است، تأکید کرد: در نهایت در اواخر جلسه، سرمربی تیم ملی آزاد رفت. در خصوص این چرخه اختلاف‌نظرهایی وجود دارد و این هم کاملاً طبیعی است. اختلاف‌نظر بایستی وجود داشته باشد تا در نهایت بهترین تصمیم گرفته شود. مشکلی از این بابت وجود ندارد.

تگ ها


کشتی