واکنش امید عالیشاه درباره حواشی جشن قهرمانی پرسپولیس

امید عالیشاه مهاجم پرسپولیس در مورد سوال یکی از رسانه‌ها پستی منتشر کرد....

مهاجم باشگاه پرسپولیس به حواشی ایجاد شده در جشن قهرمانی پرسپولیس واکنش نشان داد.
به گزارش مدال، در هفته پایانی لیگ برتر پرسپولیس با شکست یک بر صفر برابر پارس جنوبی جایگاه نخست را به خود اختصاص داد و شاگردان برانکو برای سومین بار جام را بالای سر بردند. در این میان امید عالیشاه در جشن قهرمانی سرخپوشان با سوالی از جانب یکی از رسانه ها مواجه شد که با انتشار پستی در صفحه شحصی خود نوشت:

سلام به هواداران ارتش سرخ. خوشحالم که همراه با سایر بازیکنان و مربیان موفق شدیم برای سومین سال متوالی قهرمان لیگ برتر شویم. این افتخار بزرگی برای ما به حساب می‌آید که بتوانیم دل شما صاحبان اصلی باشگاه پرسپولیس را شاد کنیم. متاسفانه شب گذشته سایتی مصاحبه ای از من منتشر کرد که در آن سوال پرسیده شد که من در جشن قهرمانی پرسپولیس ناراحت بودم اما من قویاً چنین مسئله‌ای را تکذیب می‌کنم و متاسفم برای رسانه‌ای که در شادی ها به دنبال مسائل حاشیه ای و غیر واقعی است. 
چرا من باید از قهرمانی پرسپولیس و حضور در جشن باشکوه قهرمانی ناراحت باشم؟ من با این تیم زندگی می کنم و خوشحالی شما هواداران باعث خوشحالی ماست اما نمی دانم که چرا برخی ها دنبال مسائل غیر واقعی هستند. اين سوال بنده است از سايت مورد نظر كه دنبال چي هستيد؟ جوابگو باشيد؟

تگ ها


پرسپولیس قهرمانی پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران امید عالیشاه پرسپولیس پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال