واکنش اونای امری به دربی شمال لندن

سرمربی آرسنال از عملکرد شاگردانش رضایت دارد و به بازیکنانش افتخار می‌کند....

سرمربی آرسنال از عملکرد شاگردانش رضایت دارد و به بازیکنانش افتخار می‌کند.

با تساوی امشب توپچی‌ها برابر تاتنهام در شرایطی که شاگردان امری یک پنالتی نیز از دست دادند، این احتمال وجود دارد که آرسنال سهمیه لیگ قهرمانان را از دست بدهد.
به گزارش مدال، اونای امری که معتقد است تیمش می‌توانست برنده دربی لندن باشد باشد، پس از این دیدار گفت: "من به بازیکنان آرسنال افتخار می‌کنم و ما چه از منظر تیمی و چه فردی مثل یک تیم بازی کردیم. سازگاری و تطبیق پذیری آرسنال با شرایط مسابقه خوب بود و ما می‌توانستیم در این مسابقه برنده شویم."
نظر شما درباره تصمیمات جنجالی داوری چیست؟ "من دو ماه پیش گفتم وجود VAR در لیگ برتر به داوران کمک می کند. از نظر من امروز داوران شخصیت بزرگی داشتند، اما این پارامتر به اندازه کافی برای تصمیم گیری های موفق در صحنه های حساس در محوطه کافی نیست و همچنان با مشکلاتی در این خصوص مواجه هستیم."
درباره عملکرد لاکازت و اوبامیانگ؟ "من با اوبامیانگ صحبت کردم و به او گفتم 35 دقیقه فرصت دارد به ما برای کسب پیروزی کمک کند. او باعث شد یک پنالتی برای آرسنال گرفته شود و چنین موقعیتی یا گل می شود و یا از دست می رود اما این نیز بخشی از بازی است.  لاکازت نیز فرصت های خوبی برای باز کردن دروازه تاتنهام داشت اما مشکلی نیست. برابر حریف ما امروز فرصت های خوبی برای گلزنی ایجاد کردیم اما این کار برای کسب پیروزی کافی نیست و ما برنده این میدان نبودیم."