واکنش ایجنت ایرانی کوتینیو به شایعات جدایی

ایجنت فیلیپ کوتینیو می گوید که او به دلیل عشق به لیورپول دوست ندارد در لیگ برتر برای تیم دیگری به میدان برود....

به گزارش "ورزش سه"، فیلیپ کوتینیو در زمستان سال ۲۰۱۸ و بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره از لیورپول جدا شده و با بارسلونا برای انتقال به این تیم به توافق رسید. اگرچه در چند ماه ابتدایی اوضاع چندان بد نبود، اما در مجموع فیلیپ کوتینیو در سه سال اخیر حتی قادر به برآورده کردن بخشی از انتظارات نیز نبوده و مصدومیت و انتقال قرضی به بایرن مونیخ باعث شده فرصت چندانی برای درخشش در ترکیب بارسلونا به دست نیاورد.

دیروز نشریه موندو دیپورتیوو مدعی شد احتمال دارد در روزهای پایانی پنجره تابستانی شاهد انتقال فیلیپ کوتینیو به لیورپول باشیم. باشگاه بارسلونا توان پرداخت دستمزد هنگفت این هافبک برزیلی را نداشته و به شدت علاقمند به فروش دائم یا قرضی او است. 

این در حالی است که همواره شایعات انتقال کوتینیو به تیم های رقیب لیورپول در لیگ برتر به گوش رسیده است.

کیا جورابچیان ایجنت ایرانی کوتینیو در واکنش به این شایعات گفت:« لیورپول همیشه در قلب کوتینیو جای داشته و خواهد داشت. او در سه سال گذشته که دور از لیورپول بوده نیز یکی از هواداران این باشگاه بوده و همیشه دوست دارد لیورپول را قهرمان ببیند. فصل ۲۰-۲۰۱۹ که لیورپول توانست قهرمان لیگ برتر شود، کوتینیو فوق العاده خوشحال شد. او به همین دلیل هرگز دوست نداشته در لیگ برتر برای تیمی غیر از لیورپول به میدان برود. برای او دشوار است در لیگ برتر مقابل لیورپول قرار بگیرد. در مورد آینده فعلا چیزی مشخص نیست و باید ببینیم چه خواهد شد.»

تگ ها


فیلیپ کوتینیو فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال