واکنش ایجنت جنجالی به اخبار جدایی پوگبا و هالند

مینو رایولا مدیر برنامه های جنجالی و البته قدرتمند دنیای فوتبال به شایعات جدایی پل پوگبا و ارلینگ هالند واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پل پوگبا سال گذشته در چنین روزهایی در کانون شایعات قرار داشت. او که صراحتا از تمایلش برای جدایی از منچستریونایتد سخن گفته بود و قصد داشت به رئال برود، در همراهی با مینو رایولا تلاش زیادی برای این مهم داشت ولی در نهایت یونایتد حاضر نشد با رقمی کمتر از ۲۰۰ میلیون یورو مجوز جدایی او را صادر کند.

رایولا در انتقاد از رفتار سران یونایتد گفته بود که این باشگاه می تواند بازیکنی مثل پله را هم نابود کند اما شیاطین سرخ در انتهای فصل اوج گرفتند و پوگبا نیز نمایش های خوبی ارائه داد.

ارلینگ هالند دیگر ستاره بزرگی است که رایولا مدیریت برنامه هایش را برعهده دارد. او زمستان گذشته راهی دورتموند شد ولی شایعات جدایی اش پس از یک نیم فصل درحشان به گوش می رسد.

مینو رایولا در مصاحبه با اسکای اسپورتس، شایعات جدایی این دو بازیکن را رد کرد و گفت:« پل در یونایتد می ماند و او یکی از پایه های پروژه جدید باشگاه است. سال گذشته یونایتد حاضر به مذاکره برای فروش پوگبا نشد و ما هم قصد جنجال سازی نداریم. با حفظ آرامش، گفت و گو ها در مورد تمدید قرارداد را پی خواهیم گرفت و باید ببینیم به کجا می رسیم.

هالند؟ او تازه به دورتموند پیوسته و الان زمان مناسبی برای جدایی نیست. او امسال جایی نخواهد رفت. می دانم که ارلینگ تبدیل به حسرتی برای باشگاه هایی شده که زمستان در جذبش ناموفق بودند.»

بیشتر بخوانید:

دوایت یورک و تشبیه ستاره یونایتد به کریس رونالدو

سیوهای برتر منچستریونایتد در فصل 20-2019/ ویدیو

 

 

تگ ها


مینو رایولا بروسیا دورتموند ارلینگ هالند فوتبال جهان پل پوگبا منچستر یونایتد رئال مادرید فوتبال