واکنش ایجنت لوکاکو به شایعات درباره ستاره بلژیکی

مدیر برنامه روملو لوکاکو به شایعاتی که در رابطه با این ستاره برزیلی مطرح می شود واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه اینتر این روزها وضع نابسامانی را تجربه می کند. در واقع به نظر می رسد مشکلات مالی این باشگاه با وجود فروش اشرف حکیمی هنوز برطرف نشده و ممکن است برخی ستاره‌های دیگر این تیم نیز برای تامین منابع مالی از این باشگاه جدا شوند؛ این در حالی است که هواداران نراتزوری به شدت نگران این مسئله هستند.

در همین راستا طی روزهای اخیر شایعات در رابطه با علاقه باشگاه چلسی به جذب روملو لوکاکو به اوج خود رسیده است‌. اینتر که چندی پیش اعلام کرد بعد از اشرف حکیمی دیگر بازیکن بزرگی را به فروش نخواهد رساند حالا با پیشنهاد اغوا کننده چلسی روبرو شده و همین موضوع احتمال فروش ستاره بلژیکی را افزایش داده است.

این در حالی است که دو شب پیش نیز جانلوکا دی مارتزیو، خبرنگار معتبر اسکای اسپورتس گزارش داد که خود روملو لوکاکو نیز به سران اینتر اطلاع داده که قصد دارد به چلسی ملحق شود و مقدمات جدایی او را فراهم کند. در همین راستا شب گذشته فدریکو پاستورلو مدیر برنامه این ستاره بلژیکی در صفحه شخصی اینستاگرام خود و در پاسخ به سوالات در رابطه با شایعات پیرامون لوکاکو نوشت: "هر اتفاقی که در نهایت رقم بخورد شما می توانید به زودی دلایل ما را بشنوید."

تگ ها


اینتر میلان نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ روملو لوکاکو