واکنش ایکاردی به دشمنی مسی با او در تیم‌ملی

مائورو ایکاردی برای اولین بار به موضوع دشمنی مسی با او در تیم‌ملی آرژانتین پرداخت و اینکه آیا ستاره بارسلونا مانع دعوت او به تیم ملی است یا خیر....

مائورو ایکاردی برای اولین بار به موضوع دشمنی مسی با او در تیم‌ملی آرژانتین پرداخت و اینکه آیا ستاره بارسلونا مانع دعوت او به تیم ملی است یا خیر.

به گزارش مدال، ایکاردی بازیکن سابق تیم فوتبال اینترمیلان که اکنون به صورت قرضی عضو باشگاه پاری‌سن‌ژرمن است، اخلافش با لیونل مسی را تکذیب کرد.
رسانه‌های آرژانتینی همیشه مدعی هستند که لیونل مسی دلیل عدم دعوت ایکاردی به تیم ملی آرژانتین است.
ایکاردی که برای اولین بار چنین سوالی در این باره از او پرسیده می‌شود، گفت: به هیچ وجه مسی دلیل بازی نکردن و عدم دعوت من به تیم ملی آرژانتین نیست.
ستاره پی‌اس‌جی در ادامه افزود: این یک بحث پوچ و بی اساس است. من به چنین مسائلی باور ندارم، چرا که مسی را به خوبی می شناسم.
این مهاجم آرژانتنی در پایان به تمجید از مسی پرداخت و تصریح کرد: مسی بهترین بازیکن جهان است و بدون شک من برای او احترام زیادی قائل هستم.
ایکاردی در فصل نقل و انتقالات و به صورت قرضی با قراردادی که بند خرید دائمی آن 70 میلیون یورو است، به پاری‌سن‌ژرمن فرانسه پیوست.

بیشتر بخوانید:

ایکاردی: در اینتر جامی نبردیم/ می‌خواستم به یک تیم برنده بیایم

تگ ها


اخبار ایکاردی ایکاردی پاری سن ژرمن ایکاردی مسی اخبار مسی مسی ایکاردی مائورو ایکاردی لیونل مسی مائورو ایکاردی پاری سن ژرمن بارسلونا لوشامپیونه فرانسه Primera División فوتبال