واکنش بازیکنان پرسپولیس به پیروزی مقابل پیکان

پرسپولیس توانست در شهرقدس پیکان را شکست دهد...

پرسپولیس توانست در شهرقدس پیکان را شکست دهد

ستارگان سرخ‌پوش به پیروزی مقابل پیکان واکنش نشان دادند.

به گزارش مدال، پرپسولیس 2-0 پیکان را شکست داد تا صدرنشینی خود را استحکام بخشد. در ئایان این دیدار چند تن از ستارگان پرسپولیس به این نتیجه واکنش نشان دادند.

سیامک نعمتی:
"خدا را شکر می‌کنم توانستم در این بازی گل بزنم. این گل را تقدیم به همه هوادارانی می‌کنم که امروز به ورزشگاه آمدند و ما را تشویق کردند.

حالا ما باید برای بازی با الاهلی آماده شویم. چمن زمین بلند بود. ما چند روز قبل دربی را برگزار کردیم به همین دلیل امروز فشار زیادی به بدن ما وارد شد.

من برای پرسپولیس کوتاهی نکردم و به وظیفه‌ام عمل کرده‌ام. الان هم بازیکن پرسپولیس هستم اما چون قبلا در پیکان بازی می‌کردم امروز خوشحالی نکردم.

خستگی در بدن ما هست اما مقابل الاهلی برای 3 امتیاز به میدان خواهیم رفت."

مهدی شیری:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
"ابتدا برای پیکان تیم سابقم آرزوی موفقیت می‌کنم. ما امروز باید ۳ امتیاز را می‌گرفتیم تا از کورس قهرمانی عقب نیفتیم.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شرایط روز به روز سخت‌تر می‌شود به همین دلیل حق اشتباه نداریم. از فردا تمام تمرکزمان برای بازی‌های آسیایی و الاهلی عربستان است."

احمد نوراللهی:

"خستگی بازیکنان در این مسابقات خیلی تأثیر داشت. با این حال فکر می‌کنم موقعیتی به حریف ندادیم و خوشحالم که ۳ امتیاز را گرفتیم.

تیم ما خیلی خسته است، اما تمام تلاشمان را می‌کنیم. در آسیا هم باید بجنگیم.

دو هفته اول خوب نتیجه نگرفتیم و امیدوارم ریکاوری خوبی برای دیدار با الاهلی داشته باشیم."