واکنش بازیکن تیم ملی به اظهارات جنجالی علیپور

ملی پوش فوتبال ایران در مورد اظهارات علیپور پیرامون استفاده یک بازیکن از ترامادول در جام ملت‌ها واکنش نشان داد....

به گزارش مدال، محمد علیپور رئیس کمیته نظارت و بازرسی صیانت از لیگ فوتبال که مهمان برنامه مدال شو بود مدعی شد نتیجه‌ای که در بازی با ژاپن حاصل شد و تمام زحمات چندین ساله فدراسیون به باد رفت، حاصل استفاده یک بازیکن از ترامادول و متادون بود.
علیپور: این بازیکن می‌خواهد اقدام کند، اما رابطه بین عصب و عضله برقرار نمی‌شود و فوتبال ملی ما با اقدام بازیکنی که از این مکتب بیرون آمده است نابود می شود.
پس از این ادعا با یکی از ملی پوشان تماس گرفته شده او در جواب این ادعا گفته است که: من هم این ویدیو را دیده ام و با بقیه ملی پوشان و بزرگان تیم هم در گروه تلگرامی تیم ملی در میان گذاشتیم. تمام بازیکنان معتقد بودند در شأن تیم ملی فوتبال نیست که این موضوع را کش بدهیم.
او ادامه داد: فقط در همین حد باید گفت که پس از هر بازی تیم ملی در جام ملت‌های آسیا ۲ بازیکن تست دوپینگ داده اند و من هم در همان بازی با ژاپن و مسابقه مرحله یک چهارم نهایی تست دوپینگ دادم. ترامادول از موارد دوپینگ محسوب می‌شود و اگر این ادعا صحت داشت، قطعا در تست‌ها مشخص می‌شد. اصلا در شان بازیکن تیم ملی نیست که بخواهد چنین موادی را مصرف کند.

ویدیو صحبت های محمد علیپور را اینجا ببینید(https://instagram.com/medal1.ir?igshid=156rwih1qiuij)

 

تگ ها


محمد علیپور تیم ملی ایران فوتبال