واکنش باشگاه استقلال به رفتار تلویزیون

محمد نوری‌فر مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال نسبت به برخی حواشی رخ داده در برنامه‌های تلویزیونی صدا و سیما واکنش نشان داد....

واکنش باشگاه استقلال به رفتار تلویزیون

به گزارش مدال، محمد نوری‌فر، مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال در واکنش به برخی حواشی رخ‌ داده در برنامه‌های تلویزیونی صدا و سیما گفت: انگار باید روش دیگری را در قبال تلویزیون در پیش بگیریم!

وی مدعی شد: برای مصاحبه با مدیرعامل و یا هر عضو دیگری از باشگاه استقلال باید از قبل هماهنگی‌های لازم را انجام بدهید. اینکه نیمه شب تصمیم به مصاحبه با مدیریت یک باشگاه می‌گیرید و فوری و با زور انتقاد هم می‌خواهید این تماس برقرار شود، عادت غیرحرفه‌ای و توقع بی‌جایی است.

نوری‌فر در ادامه عنوان کرد: پرداخت حقوق کارمندان صدا و سیما، کارگران، معلمان، خبرنگاران و بسیاری از زحمتکشان این سرزمین به تعویق افتاده و اعضای باشگاه استقلال هم از این قاعده مستثنی نیستند. اما سوال مهم‌تر این است: تلویزیونی که حق مسلم باشگاهها را پرداخت نمی‌کند، چطور به خود اجازه می‌دهد که به خاطر بی‌پولی، باشگاه‌ها را به چالش بکشد؟ شما که حق بدیهی فوتبال را نمی‌دهید، حق ندارید منتقد وضعیتی بشوید که خودتان باعث و بانی‌اش هستید.

وی در پایان افزود: متلک و کنایه‌های مجری اضافه‌گوی برنامه سلام صبح به‌خیر شبکه سه درباره اظهار نظری که توسط باشگاه استقلال تکذیب شده، بازهم یک رفتار غیرحرفه‌ای از سوی این مجری است که انگار برای برخورد با او باید روش‌های دیگری را انتخاب کرد.

بیشتر ببینید:
سوژه روز: شایعات نقل‌وانتقالاتی پیرامون استقلال و پرسپولیس/ ویدیو

تگ ها


اخبار استقلال استقلال نوری فر استقلال نوری فر حواشی استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال