پیوستن آدبایور به تراکتور؛ شیطنت مدیربرنامه یا گمانه‌زنی رسانه‌ها؟

آدبایور مهاجم سابق تیم‌های سرشناس اروپایی امروز بعد از ظهر تصویری را به اشتراک گذاشت که گمان می‌شود او در استانه پیوستن به تیم فوتبال تراکتور تبریز است....

پیوستن آدبایور به تراکتور؛ شیطنت مدیربرنامه یا گمانه‌زنی رسانه‌ها؟

به گزارش مدال، عکسی که مهاجم سابق تانتهام و منچسترسیتی در صفحه مجازی منتشر کرده، باعث شده صحبت‌هایی درباره حضور او در تبریز و در باشگاه تراکتور منتشر شود که البته موضع این باشگاه ایرانی در قبال جذب او متفاوت بود.

باشگاه تراکتور برای تکمیل کردن لیست خود در لیگ نوزدهم به دنبال دو بازیکن خارجی است تا خط حمله خود را تقویت کند. در این راستا امروز (چهارشنبه) صبح، غلامرضا صادقیان، مدیر عامل این باشگاه برای انجام مذاکارت با بازیکنان خارجی مد نظر تراکتور به ترکیه رفت.

او در ملاقات با بازیکنان و مدیربرنامه‌های مختلف چند بازیکن را طبق خواسته دنیزلی زیر نظر گرفت که یکی از این مدیربرنامه‌ها امانوئل آدبایور مهاجم سابق رئال مادرید و آرسنال را به صادقیان پیشنهاد داده است.

به نظر می رسد عکس منتشر شده به پیشنهاد یکی از مدیربرنامه‌های امانئول آدبایور مهاجم سابق رئال مادرید و آرسنال باشد که و باتوجه به استوری آدبایور در یکی از صفحات مجازی به نظر می‌رسد هنوز حضور او در تبریز را نه منتفی و نه تایید میکند.

همچنین دنیزلی به مدیران باشگاهش توصیه کرده تا مهاجمی کارآمد گلزن و آماده را جذب کند که به نظر می‌رسد مهاجم سابق تاتنهام و منچستر سیتی این شرایط را ندارد.

بیشتر بخوانید:
مهاجم سابق آرسنال و رئال‌مادرید بمب نقل‌وانتقالاتی تراکتور؟ +عکس

تگ ها


امانوئل آدبایور آدبایور تراکتور اینستاگرام آدبایور اخبار باشگاه تراکتور تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال