واکنش باشگاه تراکتور به خبر جذب روزبه چشمی و عزت‌اللهی

به دنبال انتشار اخباری مبنی بر جذب روزبه چشمی و سعید عزت‌اللهی توسط باشگاه تراکتور، یکی از مسئولان این تیم حضور این دو بازیکن در لیست خرید این تیم را تکذیب کرد...

باشگاه تراکتور قصد به خدمت گرفتن چشمی و عزت‌اللهی را ندارد.
به گزارش مدال، در حالی که گفته می شود روزبه چشمی و سعید عزت اللهی بازیکنان مدنظر مصطفی دنیزلی سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز هستند و حتی به چشمی اعلام شده که وضعیت خود را برای پیوستن به تیم الاهلی قطر مشخص کند اما یکی از مدیران تراکتور این موضوع را تکذیب کرد.
یکی از مدیران باشگاه تراکتور ضمن تکذیب این مطلب اظهار کرد: روزبه چشمی گزینه مدنظرمان برای فصل آینده نیست چرا که ما در پست دفاع بازیکنان خوبی در اختیار داریم و در حال حاضر قصد جذب مدافع نداریم. همچنین بازیکنان شاغل در لیگ ایران در لیست خرید ما نیستند و فقط بازیکنان خارجی به خدمت می گیریم. علاوه بر این اولویت اول ما جذب مهاجم خارجی است تا خط حمله خود را تقویت کنیم.
او درباره تمایل زنوزی مالک تراکتور به جذب سعید عزت اللهی بیان کرد: عزت اللهی بازیکن خوبی است اما فکر نمی کنم که او قصد بازگشت به لیگ ایران را داشته باشد. همچنین در پست عزت اللهی بازیکنان خوبی در اختیار داریم و نیازی به جذب هافبک دفاعی نداریم.

بیشتر بخوانید:

رای CAS در مورد نتیجه دیدار پرسپولیس و استقلال شامل R۵۹ شد!

تگ ها


تراکتور روزبه چشمی سعید عزت اللهی اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات تراکتور لیگ برتر فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال