واکنش باشگاه تراکتور به شایعه ارسال فهرست طلبکاران استقلال به AFC

معاون حقوقی باشگاه تراکتور با رد شایعه ارسال لیست بدهی‌های باشگاه استقلال به AFC از سوی این باشگاه، گفت: با این حرف‌ها می‌خواهند بی‌کفایتی و بی‌تدبیری خود را توجیه کنند....

معاون حقوقی باشگاه تراکتور با رد شایعه ارسال لیست بدهی‌های باشگاه استقلال به AFC از سوی این باشگاه، گفت: با این حرف‌ها می‌خواهند بی‌کفایتی و بی‌تدبیری خود را توجیه کنند.

به گزارش مدال، مصطفی کاراندیش، درباره اینکه گفته می‌شود باشگاه تراکتور لیستی از بدهی‌ها و طلبکاران باشگاه استقلال را به AFC ارسال کرده تا با حذف این تیم، تراکتور جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند، اظهار داشت: اگر شما آدرس AFC را دارید به ما بدهید تا لیستی از شکایت‌های خودمان که در فدراسیون فوتبال مانده را برای آنها ارسال کنیم. نکته دیگر اینکه اصلاً ما در جایگاهی نیستیم که چنین کاری کنیم. هر سیستمی اتوماسیون و مکانیزم خاص خودش را دارد و اینگونه مکاتبات صرفاً در اختیار فدراسیون فوتبال است و ما نمی‌توانیم نقشی در آن داشته باشیم.

وی ادامه داد: مثل اینکه من الآن بگویم نامه‌ای را در سیستم اتوماسیون یک شرکت یا یک خبرگزاری ثبت کرده‌ام، من اصلاً چنین دسترسی ندارم که این کار را انجام دهم. کما اینکه در منش اخلاقی باشگاه ما هم چنین چیزی نیست که بخواهیم دست به این کارها بزنیم.

معاون حقوقی باشگاه تراکتور در ادامه با انتقاد از حاشیه‌سازی‌ها علیه این تیم گفت: متأسفانه برخی‌ها یکسری حواشی را ایجاد می‌کنند تا بی‌کفایتی و بی‌تدبیری خودشان را توجیه کنند و این فشار را از روی دوش خودشان بردارند و متوجه تیم‌های دیگر کنند.

کاراندیش افزود: یک‌بار گفتند تراکتور از حذف ما خوشحال است، اما من در مصاحبه‌ای که داشتم اعلام کردم که از وضعیت باشگاه استقلال مطلع نیستم و ان‌شاالله با توانمندی خودمان در سال جدید کسب سهمیه خواهیم کرد. متأسفانه دوباره گفتند تراکتوری‌ها از وضعیت ما خوشحال هستند. نه آقایان! این خبر نه خوشحال کننده است و نه ما خوشحالیم و بارها هم گفته‌ایم در سال جدید با توانمندی خودمان کسب سهمیه خواهیم کرد. بازهم می‌گویم، ما نه دسترسی این کار (ارسال لیست بدهی‌های استقلال به AFC) داریم،‌ نه این کار را انجام می‌دهیم و نه لیستی از طلبکاران استقلال داریم. ما خیلی هنر کنیم دعاوی که در فدراسیون داریم را به سرانجام برسانیم.

اخبار مرتبط:

طعنه مدیر استقلال به تراکتوری‌ها: خواب آسیا را ببینند!

حمله تند عضو هیئت مدیره استقلال به تراکتور+ ویدیو

 

 

تگ ها


استقلال تراکتور AFC معاون حقوقی تراکتور فوتبال