واکنش باشگاه تراکتور به پرونده استوکس و فروزان

مصطفی کاراندیش معاون حقوقی باشگاه تراکتور در مورد قرارداد آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی این تیم و محسن فروزان صحبت کرد...

به گزارش مدال، مصطفی کاراندیش، معاون حقوقی باشگاه تراکتور تبریز درباره اینکه گفته می‌شود آنتونی استوکس، مهاجم ایرلندی تراکتورسازی بندی در قراردادش دارد که طبق آن می‌تواند قرارداد خود با این باشگاه را یک‌طرفه فسخ کند، اظهار داشت: چنین چیزی نیست و این بازیکن حق فسخ یک‌طرفه قرارداد خود را ندارد. با توجه به اصرار باشگاه برای ادامه همکاری، استوکس مکلف بود که در تمرینات حاضر شود و عدم حضورش، فسخ غیرقانونی به حساب می‌آید و تبعاتی برای این بازیکن خواهد داشت.
وی در پاسخ به این پرسش که «آیا استوکس به طور رسمی اقدام به فسخ یک‌طرفه قراردادش کرده است یا خیر؟»، گفت: به‌هرحال او در فضای مجازی مسائلی را مطرح کرد که قابل قبول نیست و ما هم طرح دعوی خودمان را داشته‌ایم.
معاون حقوقی باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که آیا شکایت از استوکس را به فدراسیون فوتبال و فیفا ارائه کرده‌اند یا خیر، عنوان کرد: بله، ما شکایت کرده‌ایم.
کاراندیش در پایان درباره پرونده محسن فروزان و شکایت باشگاه تراکتورسازی از این بازیکن نیز یادآور شد: فعلاً فقط در همین حد بگویم که کماکان این پرونده در همان وضعیت قبلی قرار دارد و اتفاق جدیدی رخ نداده است. همچنان مراجع قضایی در حال رسیدگی به پرونده هستند.

بیشتر بخوانید:

تصمیم منتظری برای زندگی فوتبالی اش؛ خداحافظی یا بازگشت به قطر!

تگ ها


تراکتور آنتونی استوکس محسن فروزان لیگ برتر فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال