واکنش باشگاه ذوب آهن به انتخاب فغانی برای قضاوت دیدار استقلال در مقابل پدیده.

......

 

به گزارش مدال علی شجاعی سرپرست باشگاه ذوب آهن در گفتگو با "ورزش سه" با انتقاد از قضاوت علیرضا فغانی در دربی اصفهان می گوید: متاسفانه داوری دیدار ذوب آهن مقابل سپاهان با چند اشتباه اثرگذار داوری همراه بود، که بی تردید نقشی پررنگ در نتیجه ی به دست آمده داشت. همانطور که کارشناسان داوری گفتند، هر دو گل بازی مورد داشته و باید مردود اعلام می شد. ضمن اینکه یک پنالتی بر روی ربیع عطایا گرفته نشد و اخراج نویدکیا هم می توانست رقم بخورد.


سرپرست باشگاه ذوب آهن در ادامه با انتقاد از مسئولین کمیته ی داوری گفت: انتظار ما این بود همانطور که در تمام دنیا مسئولین چینش داوری، پس از مسابقات در مورد عملکرد داور اظهار نظر می کنند و اگر اشتباهی وجود داشته باشد به آن اشاره می کنند تا واکنشی در این زمینه صورت بگیرد. اما متاسفانه تا این لحظه نه تنها واکنشی صورت نگرفته، بلکه وقتی می بینیم قضاوت یکی از مسابقات پخش زنده ی هفته ی پنجم به داور دربی اصفهان سپرده شده، اساسا نسبت به این تصمیمات به شدت متعجب می شویم. ضمن اینکه باشگاه ذوب آهن فغانی را یکی از بهترین داوران فوتبال ایران می داند که کمیته ی داوران باید از این سرمایه ی خود به خوبی حفاظت کند.


شجاعی ادامه می دهد: این نشان می دهد که مسئولین داوری به درخواست های ما توجهی نکرده اند؛ انتظار ما این است که در شروع لیگ با توجه به اینکه همواره باشگاه ذوب آهن اخلاق مدار بوده، به دور از حواشی، کمیته ی داوران نشان دهد بدون هیچ تمایزی نسبت به همه ی تیم ها و داوری مسابقات آنها متعهد است.

تگ ها


اخبار روز ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال