واکنش باشگاه شهرخودرو به جدایی گل‌محمدی: زورمان نرسید!

پس از جدایی یحیی گل‌محمدی از باشگاه شهرخودرو و پذیرفتن هدایت تیم فوتبال پرسپولیس، مدیران این باشگاه با صدور بیانیه‌ای به این موضوع واکنش نشان دادند...

به گزارش مدال، باشگاه شهرخودرو پس از جدایی یحیی گل محمدی از این تیم بیانیه زیر را منتشر کرد: 
باسمه تعالی 
هواداران پرشور و عزیز باشگاه فرهنگی ورزشی شهر خودرو خراسان
سلام 
«در روزهایی که بی‌مهری‌های زیادی به یکی از ارزنده‌ترین سرمایه‌های ملی فوتبال ایران شده بود، دست در دست یحیی گل‌محمدی گذاشتیم و با او یاعلی گفتیم. شهرخودرو خراسان با یحیی دوست‌داشتنی موفق شد تا برای اولین بار آسیا را برای فوتبال خراسان فتح کند و از این باب نه تنها باشگاه بزرگ شهرخودرو که فوتبال استان پهناور خراسان مدیون زحمات اوست.
در ابتدای فصل جاری با مطالبه شما هواداران عزیز با یحیی گل‌محمدی قراردادی دوساله منعقد شد و با وجود درخواست پرسپولیس و تیم‌ملی امید در ابتدای فصل، به جهت تدارک تیمی قدرتمند و متناسب با شان فوتبال خراسان در لیگ برتر و آسیا ایشان را در مشهد حفظ کردیم و نیم‌فصلی قابل قبولی را هم کنار هم گذراندیم.
در پایان دور رفت لیگ برتر نوزدهم و در حالی که با خبر هستید، باشگاه پرسپولیس پس از جدایی سرمربی خارجی خود مجددا خواستار جذب سرمربی شهرخودرو برای هدایت پرسپولیس شد که البته پاسخ ما بازهم منفی بود ، اما دوباره تماس‌ها شروع شد و همه برای این انتقال، در این برهه حساس با باشگاه ما تماس گرفتند تا رضایت‌نامه گل‌محمدی را بدهیم، اما دریغ از یک تماس از داخل استان خراسان رضوی!
به خواست هواداران و پایبندی به برنامه‌های بزرگی که در شهرخودرو داریم تا جایی که زورمان رسید، پای سرمربی‌مان ایستادیم و تمام راه‌ها را نیز به تنهایی طی کردیم اما در نهایت نشد که نشد و مجبور شدیم رضایت‌نامه سرمربی تیم‌مان را برای هدایت پرسپولیس امضاء کنیم.
با همه این شرایط اما حالا دیگر باید خودمان را برای شروع نیم فصل دوم لیگ برتر و بازی‌های آسیایی آماده کنیم و زمانی برای از دست دادن همین فرصت اندک نداریم. اکنون به پشتوانه هواداران عزیز خود در سراسر خراسان بزرگ به دنبال روزهای خوبی هستیم که قطعا حمایت شما آن را رقم خواهد زد. در این مسیر با استفاده از پتانسیل‌های استان پهناور خراسان، دست در دست هم، می‌رویم برای تداوم موفقیت در سایه وحدت و با عنایت امام رضا(علیه السلام)، ان‌شاالله.»

بیشتر بخوانید:

ثبت قرارداد مهاجم جدید پرسپولیس در هیئت فوتبال + عکس

تگ ها


شهر خودرو پرسپولیس فرهاد حمیداوی محمد حسن انصاری فرد لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران فوتبال