واکنش باشگاه صنعت‌نفت به کم‌کاری بازیکنان و درخواست بهنام سراج

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: امروز با سرمربی تیم جلسه داریم و باید ببینیم مشکلی که عنوان کرده است، چیست....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، در یکی از مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال روز گذشته تیم صنعت نفت در آبادان میزبان نساجی بود که این بازی با نتیجه تساوی یک - یک خاتمه یافت.

بهنام سراج سرمربی صنعت نفت در پایان این مسابقه گفت: «حسم می‌گوید که برخی از بازیکنانمان با جان و دل کار نمی‌کنند. باشگاه باید با برخی از بازیکنان برخورد کند تا اگر آن‌ها نمی‌توانند به ما کمک کنند، کنارشان بگذاریم.»

علی عیسی زاده مدیرعامل باشگاه صنعت نفت، در واکنش به درخواست سراج و کم کاری بازیکنان صنعت نفت اظهار کرد: سراج که پیش از این چیزی به ما نگفته بود. امروز با او جلسه ای داریم و باید ببینیم اگر مشکلی وجود دارد، برطرف کنیم.

عیسی زاده در پاسخ به این سئوال که آیا مسئولان باشگاه متوجه این اتفاق شده بودند؟ تاکید کرد: خیر؛ چنین چیزی برای ما محسوس نبود. البته من فنی نیستم. مسئولیت فنی تیم بر عهده سراج است و شاید مباحثی باشد که ایشان در جریان است. 

وی با بیان اینکه بازیکنان این تیم تلاش خود را در بازی با نساجی به کار گرفتند، گفت: فوتبال حساب و کتاب ندارد. شما نگاه کنید اکثر مسابقات این هفته با همین نتیجه تمام شد. گرمای آبادان واقعا اذیت کننده است. هدف ما این است که در ادامه بازی های باقی مانده لیگ شرایط بهتری در جدول پیدا کنیم. 

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت در پایان در پاسخ به این سئوال که آیا دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی به حکم فیفا علیه وی در پرونده صنعت نفت شکایت کرده است؟ اظهار کرد: چیز خاصی در این مورد به ما اعلام نشده است. 

بیشتر بخوانید:

سراج: برخی بازیکنان با جان و دل بازی نمی کنند

اعتراض شدید فکری به اخراج نشدن میلاد جهانی

 

 

تگ ها


تیم صنعت نفت آبادان بهنام سراج علی عیسی زاده فوتبال ایران صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال