واکنش باشگاه نساجی به استعفای مهاجری؛ شما جای مهاجری باشید چه می‌کنید؟

علی دهقانی معاون باشگاه نساجی نسبت به استعفای رضا مهاجری سرمربی موفق این تیم واکنش نشان داد و مدعی شد وی چاره‌ای جز استعفا نداشته است....

علی دهقانی معاون باشگاه نساجی نسبت به استعفای رضا مهاجری سرمربی موفق این تیم واکنش نشان داد و مدعی شد وی چاره‌ای جز استعفا نداشته است.

به گزارش مدال، علی دهقانی در واکنش به گلایه‌های محمدرضا مهاجری از وضعیت نساجی و اینکه اعلام کرده با شرایط موجود ادامه کار او به صلاح نیست و تلویحاً استعفا کرده است، گفت: آقای مهاجری نه استعفا داده و نه استعفا نداده است! او برای ما استعفانامه ننوشته است، اما به‌هرحال اگر شما جای مهاجری باشید چه کار می‌کنید؟ باشگاه دیونی دارد که تا زمان پرداخت نشدن آنها و آزاد نشدن بازیکنانی که جذب کرده‌ایم، شرایط سختی برای مهاجری وجود دارد.
وی ادامه داد: ما بازیکنانی را این فصل جذب کرده‌ایم که به دلیل بدهی‌های پرداخت نشده، نیمی از آنها مجوز بازی ندارند. وقتی بازیکنی مصدوم یا محروم می‌شود، دست مربی خالی است و اگر شما جای مهاجری باشید چه کار خواهید کرد؟ ما سعی می‌کنیم باشگاه رویه مثبتش را پیش بگیرد، اما تا زمانی که پول نباشد و راه درآمد نداشته باشیم، چه کار می‌توانیم انجام بدهیم؟ تنها راه درآمد ما تبلیغات محیطی است که مقابل آن را هم بسته‌اند.
معاون ورزشی باشگاه نساجی و سرپرست این تیم خاطرنشان کرد: تمام باشگاه‌های دنیا براساس یکسری از درآمدهایی که وجود دارد، خودشان را ارتزاق می‌کنند. 65 تا 70 درصد درآمد هم از حق پخش تلویزیونی است و 10 تا 15 درصد هم از کپی‌رایت و فروش لباس است. این یعنی 80 درصد درآمد باشگاه‌ها از این دو راه است که وقتی ما این را نداریم، چه کار باید انجام بدهیم؟
دهقان یادآور شد: دلخوشی ما به تبلیغات محیطی است که سهم ما از آن یک میلیارد و 850 میلیون تومان می‌شود، اما فاکتور ما از معوقه‌ها، جرایم، حق عضویت و... حدود دو میلیارد و 300 میلیون تومان می‌شود. این یعنی ما 450 میلیون تومان هم به سازمان لیگ بدهکار می‌شویم. این چه فوتبالی است که نه تنها درآمد نداریم، بلکه بدهکار هم می‌شویم. تیم ما نه چاه نفت دارد و نه گاز که از این طریق درآمدزایی کنیم. منبع درآمدی نداریم و فقط دو مالک داریم که آنها هم چقدر پول دارند تا هزینه کنند؟ مالکان هم یک جایی کم آورده و تیم را رها می‌کنند و همان بلایی که سر تیم‌های بانک ملی، راه‌آهن و... آمد سر این تیم‌های خصوصی می‌آید.
وی افزود: تنها مسئله‌ای که تیم نساجی را زنده نگه داشته هوادارانش هستند که به تیم امید می‌دهند. تا زمانی که وضعیت این باشد، خیلی زود فوتبال ما ورشکسته می‌شود و از بین می‌رود. فوتبال ما اکنون نیمه دولتی یا خصولتی است که آنها هم توان هزینه کردن ندارند. شما ببینید وضعیت داماش، سپیدرود و... به چه شکل شده است و این وضعیت تمام تیم‌هاست.

اخبار مرتبط:
نساجی 0 - 0 ماشین‌سازی/ تساوی سرد در جو گرم وطنی

تگ ها


اخبار نساجی اخبار باشگاه نساجی اخبار نساجی مازندران نساجی استعفای مهاجری رضا مهاجری نساجی فوتبال