واکنش باشگاه نفت مسجد سلیمان در خصوص پیوستن کولیبالی به فولاد

پس از پیوستن موسی کولیبالی به فولاد خوزستان، مصطفی سلیمانی معاون حقوقی باشگاه نفت مسجد سلیمان در مورد این موضوع واکنش نشان داد...

معاون حقوقی باشگاه نفت مسجد سلیمان گفت: شک نکنید که از طریق مجاری قانونی و قضایی این کار غیراخلاقی را پیگیری خواهیم کرد و از باشگاه فولاد شکایت می‌کنیم. 
به گزارش مدال، مصطفی سلیمانی در خصوص قرارداد موسی کولیبالی مدافع نفت مسجد سلیمان که روز گذشته با این تیم تمدید شد اما این بازیکن امروز به فولاد خوزستان پیوست، گفت:کولیبالی دیروز با ما به توافق رسید تا قراردادش تمدید شود و حتی قرارداد خود را امضا کرد و ما آن را دراختیار داریم. او حتی صبح امروز به باشگاه آمد و بابت مطالباتش یک فقره چک ۱۵۰ میلیون تومانی از باشگاه نفت مسجد سلیمان گرفت و آن را همین امروز نقد کرد، اما حالا می‌بینیم که عکس امضای قرارداد او با باشگاه فولاد خوزستان منتشر شده است. 
وی ادامه داد: جالب اینجاست که در جلسه تمدید قرارداد که روز گذشته انجام شد، حبیب رضایی مدیرعامل فولاد خوزستان هم در این جلسه حاضر بود و چند مسئول رده بالای اداره‌کل ورزش و جوانان استان خوزستان می‌توانند شهادت دهند که رضایی گفت بازیکنان خیلی خوبی را تمدید کردید و ما می‌خواستیم او را جذب کنیم، اما با تمدید قرارداد شما دیگر نمی‌توانیم با او قرارداد ببندیم. حالا ما می‌بینیم که فولادی‌ها با کولیبالی قرارداد امضا کردند و این برای ما عجیب است. شک نکنید که از طریق مجاری قانونی و قضایی این کار غیراخلاقی را پیگیری خواهیم کرد و از باشگاه فولاد شکایت می‌کنیم. 
سلیمانی افزود: مطمئنا با دادن پیشنهاد بیشتر به این بازیکن او را تحریک کردند تا زیر قراردادش بزند، اما با کاری که باشگاه فولاد انجام داد، ما این باشگاه را از نقل و انتقالات محروم خواهیم کرد، چرا که آنها همان کاری را کردند که بین باشگاه ریزه‌اسپور، باشگاه پرسپولیس و مهدی طارمی رخ داد و دیدید که باشگاه پرسپولیس محروم شد. البته باشگاه فولاد خوزستان از این کارها زیاد انجام داده و دیدید که در ماجرای بلبلی هم آنها چه کاری انجام دادند. متأسفانه این باشگاه مشغول این روند غیرقانونی و غیراخلاقی هستند و بیشتر از همه برای حبیب رضایی متأسف هستم که او خود فرزند قوم بختیاری و شهر مسجد سلیمان است، اما چنین کاری با تیم شهرش انجام داد.

بیشتر بخوانید:

پشت پرده عجیب‌ترین اتفاق نقل و انتقالاتی

تگ ها


موسی کولیبالی نقل و انتقالات نقل و انتقالات فولاد نفت مسجدسلیمان لیگ برتر فوتبال ایران فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال