واکنش باشگاه پارس جنوبی جم به استعفای کمالوند

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم می‌گوید استعفای کمالوند از سوی سرپرست مدیرعاملی این باشگاه رد شده است....

به گزارش مدال، ایوب چراغی سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم درباره استعفای فراز کمالوند سرمربی این تیم پس از تساوی مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: کمالوند استعفا خود را به ما اعلام کرده است. باید با او صحبت کنیم و از تصمیم قطعی او با خبر شویم. کمالوند فعلا به تهران سفر کرده است و باید با او صحبت کنم تا از قطعیت تصمیم او باخبر شوم. اگر واقعا این مربی خواهان خروج از تیم باشد، باید فکری برای تیم کرد. کار برای پارس جنوبی بسیار سخت شده است. امیدوار هستیم کمالوند از صحبتی که کرده منصرف شود. وجود او باعث می‌شود تیم ما بتواند کار را در نیم فصل دوم ادامه دهد.

چراغی در پاسخ به این سوال که قبلا هم کمالوند گفته بود از تیم خارج خواهد شد، آیا مسئولین تیم فکری به حال امروز نکرده بودند هم  گفت: تصمیم‌گیری درباره این موارد در حیطه کاری من نیست و این کار در حیطه مدیر عاملی است و در حال حاضر ما سرپرست مدیر عاملی داریم که باید فکری کند. ما نه هیئت مدیره‌ای داریم و نه مدیرعامل رسمی که از ابتدا به فکر چنین روزهایی باشند. یکی از نقاطی هم که تیم از آن ضربه خواهد خورده، نبود مدیر عامل است. به علت اینکه اعضای هیئت مدیره به تازگی آمده‌اند، باید از طرف شرکت ملی نفت حکمشان زده شود چراکه مالک تیم شرکت ملی نفت است و چون باشگاه ما هنوز به عنوان یک موسسه ثبت نشده، این امر به تعلیق افتاده است. تیم پارس جنوبی چند فصل خوب را پشت سر گذاشته است و امیدوار هستیم مشکلی برایش پیش نیاید.

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم افزود: مرادی سرپرست مدیر عاملی، استعفای کمالوند را نپذیرفته‌ و اگر با این امر موافقت شود از طرف باشگاه به رسانه‌ها اعلام خواهیم کرد.

اخبار مرتبط:

کمالوند - پارس جنوبی در خط پایان

تگ ها


فراز کمالوند استعفای کمالوند اخبار پارس جنوبی پارس جنوبی جم پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال