واکنش باشگاه پرسپولیس به تجمع مقابل وزارت ورزش

مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت: بحث تجمع برابر وزارت اصلا مورد تائید باشگاه نیست و آنها که علیه پرسپولیس اقدام می کنند به دنبال سوء استفاده از چنین اقداماتی خواهند بود ......

مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت: بحث تجمع برابر وزارت اصلا مورد تائید باشگاه نیست و آنها که علیه پرسپولیس اقدام می کنند به دنبال سوء استفاده از چنین اقداماتی خواهند بود.

 پندار خمارلو در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: اقدامات مربوط به حرفه ای سازی در چند روز گذشته به خوبی پیگیری شده است. کارهای موثری انجام شده و آقای گرشاسبی پیگیری های لازم را انجام داده اند و مراحل پایانی کار را دنبال می کنیم. در این ارتباط حساسیت های لازم از سوی وزارت ورزش و جوانان نیز وجود دارد.

وی درباره وضعیت امور اجرایی باشگاه گفت: هماهنگی های لازم انجام شده بود و آقای گرشاسبی طبق تصمیم هیئت مدیره کارها را پیگیری می کنند و منتظر بازگشت آقای طاهری از سفر هستیم.

خمارلو درباره مطالبی که بعضا در شبکه های اجتماعی درباره دعوت به تجمع برابر وزارت ورزش منتشر می شود، خاطرنشان کرد: این مسئله زیاد فراگیر نبود، با این وجود لازم است به هواداران بگوییم آنچه لازم باشد در حال انجام است. آقای ناظمی هم دیروز اعلام کردند که جناب وزیر مخالف جدایی آقای طاهری هستند و امروز هم در مصاحبه ای روی این مسئله تاکید داشته اند. ما از هواداران تقاضا می کنیم با هوشیاری مسائل را دنبال کنند و بحث تجمع برابر وزارت ورزش به هیچ وجه مورد تائید هیچیک از ارکان باشگاه نیست. با آقای طاهری هم که تلفنی صحبت می کردم، همین نظر را داشتند. ضمن آنکه وزارت ورزش و جوانان به ویژه شخص جناب وزیر در موارد مختلف چون همین موضوع حرفه ای سازی و حل مشکلات برای حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا دوش به دوش باشگاه در حال حرکت، اقدام و پیگیری هستند.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس تصریح کرد: پیش از این هم شاهد بودیم وزارت ورزش و جوانان و آقای دکتر سلطانی فر به دنبال حفظ ثبات و آرامش در پرسپولیس به عنوان اصول اولیه توسعه و پیشرفت بوده اند که از نتایج همین تفکر، قهرمانی پرسپولیس در فصل گذشته لیگ برتر، حضور در جمع چهار تیم برتر آسیا و معرفی پرسپولیس به عنوان مدعی اول قهرمانی در فصل جاری بوده است. بر این اساس، بار دیگر تاکید می کنیم چنین تجمعی اصلا مورد تائید باشگاه نیست و حتی به باور ما می تواند با سوء استفاده هایی که بعضی افراد صورت می دهند و با توجه به مسائل چند وقت اخیر کاملا قابل پیش بینی است، به بروز مشکلات بیشتر و ایجاد شکاف بین هواداران منجر شود.

وی گفت: در حال حاضر تنگناها و دشواری های پیش آمده برای پرسپولیس از نواحی دیگری است که قطعا سعی می کنند از چنین حرکاتی علیه پرسپولیس و به سود اهداف خود بهره بگیرند و این در حالی است که وزارت ورزش برای کاستن از مشکلات پرسپولیس در تلاش است

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال