واکنش باشگاه پرسپولیس به محرومیت بیرانوند از سوی کمیته اخلاق

باشگاه پرسپولیس به محرومیت بیرانوند واکنش نشان داد....

باشگاه پرسپولیس در مورد عدم حضور بیرانوند در کمیته اخلاق توضیح داد.

به گزارش مدال، علیرضا بیرانوند که از سوی کمیته اخلاق احضار شده بود از حضور در این کمیته خودداری کرد تا کمیته اخلاق تصمیم بگیرد او را به صورت موقت از انجام تمام فعالیت‌های فوتبالی تا اطلاع ثانوی محروم کند.

حسین خبیری مشاور باشگاه پرسپولیس در واکنش به این اتفاق گفت: بعد از اینکه آقای عرب از این موضوع مطلع شد ماجرا را پیگیری کرد. بدین ترتیب سوء تفاهم بوجود آمده درباره عدم حضور علیرضا بیرانوند در کمیته اخلاق برطرف و قرار شد این بازیکن ساعت 18 امروز در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حضور پیدا کند.

وی افزود: باشگاه پرسپولیس ضمن دفاع از حق و حقوق و منافع این باشگاه همواره به قانون و مراجع قانون احترام گذاشته است.

در همین زمینه سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: با پیگیری مدیرعامل باشگاه ، سوء تفاهم پیش آمده مرتفع شد و دروازه بان پرسپولیس در راستای سیاست های باشگاه در احترام به قانون در راه حضور در جلسه کمیته اخلاق است.

 در پی انتشار خبر دستور موقت برای تعلیق فعالیت فوتبالی علیرضا بیرانوند بود که ایرج عرب با پیگیری صورت گرفته در صدد رفع سوء تفاهم برآمد.

باشگاه پرسپولیس هم زمان با دفاع از حقوق خود و اعضای تیم و تلاش برای استیفای آن، بر قانون مداری و اطاعت از قانون تاکید دارد.

بر همین اساس مقرر شده است علیرضا بیرانوند ، عصر امروز ۴شنبه در جلسه کمیته اخلاق حضور پیدا کند.

بخوانید: علیرضا بیرانوند ساعت 18 در کمیته اخلاق

بخوانید: شوک به پرسپولیس؛ کمیته اخلاق بیرانوند را محروم کرد

تگ ها


علیرضا بیرانوند احضار بیرانوند به کمیته اخلاق کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حسین خبیری علیرضا بیرانوند پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال