واکنش باشگاه پرسپولیس به مشکل بلیت فروشی

مدیر روابط عمومی پرسپولیس نسبت به مشکل بلیت فروشی اللکترونیک در بازی با صنعت نفت مسایلی را مطرح کرد....

به گزارش مدال، اژدر شهابی پیش از شروع مسابقه پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران در مورد مشکل بلیت‌فروشی و بسته شدن سایت فروش که باعث شد تعدادی از هواداران پشت گیت بمانند، اظهار داشت: بحث مشکل نیست بحث این است که سیستم سامانه فروش که شرکت توسعه و تجهیز مسئولیتش را برعهده گرفته است هیچکدام از باشگاه‌ها در بلیت‌فروشی نقشی ندارند و بلیت‌فروشی از طریق سامانه‌ای انجام می‌شود که در فضای اینترنت وجود دارد. آن طور که دوستان در شرکت توسعه و تجهیز گفتند اعلام کرده بودند که این سامانه صبح روز بازی از ساعت 8 و 9 صبح بسته می‌شود. طبق مصوباتی که ظاهراً دوستان می‌گویند.

وی افزود: شرکت توسعه باید از این لحاظ اطلاع‌رسانی می‌کرد تا این مشکلات به وجود نیاید و بگویند بلیت‌فروشی تا چه ساعتی انجام می‌شود تا هم مردم اذیت نشوند و هم بدانند تکلیف‌شان چیست.

شهابی در مورد اینکه هواداران پشت در ماند‌ه‌اند، گفت: باید روز بازی اعلام می‌کردند که از ساعتی مشخص بلیت‌فروشی انجام نمی‌شود. اینها در سامانه تعریف شده و مصوبه سازمان لیگ است که بلیت‌فروشی فقط باید به صورت الکترونیک باید انجام شود. اگر شرایط مناسب باشد مشکل حل می‌شود.

اخبار مرتبط:

حواشی لحظه به لحظه دیدار پرسپولیس و صنعت نفت+ تصاویر

تگ ها


اژدرــشهابی باشگاه پرسپولیس پرسپولیس صنعت نفت بلیت فروشی الکترونیکی پرسپولیس پرسپولیس صنعت نفت آبادان پرسپولیس-صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال