واکنش بالوتلی و ملو به اظهارات جنجالی مدافع یووه

ماریو بالوتلی و فیلیپه ملو به اظهارات جنجالی مدافع ایتالیایی یوونتوس یعنی جورجو کیه لینی واکنش نشان دادند....

به گزارش "ورزش سه"، مدافع باتجربه یوونتوس یعنی جورجو کیه لینی در گزیده‌ای از کتاب زندگی نامه خود از دو بازیکن به نام های ماریو بالوتلی و فیلیپه ملو انتقادات شدیدی را مطرح کرده است.

کیه لینی در کتاب خود درباره بالوتلی نوشته: " بالوتلی یک شخصیت منفی است که هیچ احترامی به تیم می‌گذارد. در سال ۲۰۱۳ و در جریان جام کنفدراسیون‌ها هیچ کمک به تیم نکرد و حتی سزاوار سیلی خوردن بود."
کیه‌لینی همچنین درباره فیلیپه ملو نیز نوشته: " فیلیپه ملو حتی بدتر از بالوتلی است. بدترین بدترین."

حالا اما صحبت های عجیب مدافع یوونتوس با واکنش فیلیپه ملو و ماریو بالوتلی روبرو شده است. هافبک برزیلی در گفتگویی با گاتزتا در این باره می گوید: " من وقتی در تورین بودم به هیچ کس بی احترامی نکردم اما با این حال حالا برای کیه‌لینی هیچ احترامی قائل نیستم. خوب او همیشه خود را با ترس رها می کرد. با عرض پوزش اما اینجور حرف زدن ها آن هم در قالب یک کتاب کار آسانی است.

شاید این مدافع هنوز هم به خاطر رفتن من به گالاتاسرای و حذف کردن آنها از لیگ قهرمانان اروپا بسیار ناراحت باشد. شاید هم به این دلیل باشد که من یک اینتری هستم و با این تیم همه چیز را به دست آوردم. یک چیز دیگر نیز به ذهن خطور می کند. ما در جام کنفدراسیون‌های سال ۲۰۰۹ ایتالیا را با سه گل شکست دادیم. شاید به این دلیل است که خودش را شکنجه می کند که او در سطح بین‌المللی هیچ چیزی نبرده است."

بالوتلی نیز در صفحه اینستاگرام خود نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و گفته: " حداقل من آنقدر شجاعت دارم که همه چیز را به شکل رو در رو بگویم. شما از سال ۲۰۱۳ فرصت های زیادی برای رفتار کردن مانند یک مرد واقعی داشتید اما این کار را نکردید. چه کسی می داند شاید روزی در مورد هم تیمی های فعلی خود چنین خواهید گفت. کاپیتان عجیب! اگر این به معنای قهرمانی باشد ترجیح میدم که هیچ وقت قهرمان نباشم. من هرگز به پیراهن آبی بی‌احترامی نکردم."

تگ ها


جورجیو کیه لینی ماریو بالوتلی اینتر میلان فلیپه ملو یوونتوس