واکنش بایرن به احتمال رفتن آلابا به رئال مادرید

کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی بایرن مونیخ مدعی شد این باشگاه به احتمال زیاد داوید آلابا را از دست می دهد....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد داوید آلابا، مدافع اتریشی بایرن مونیخ  در ژوئن ۲۰۲۱ با این تیم پایان می یابد. کارل هاینتس رومنیگه امروز اعلام کرد که باشگاه بایرن مونیخ برای حفظ این بازیکن ۲۸ ساله تمام راه حل ها را امتحان کرده است، اما به نظر می رسد داوید آلابا خواهان خروج از مونیخ و احتمال انتقال به رئال مادرید است.

کارل هاینتس رومنیگه گفت: "مدیران باشگاه بایرن مونیخ همه کار ممکن برای دستیابی به توافق با داوید آلابا را انجام دادند. ما مکالمه ها و مذاکرات زیادی با یکدیگر داشتیم، اما می خواستیم تا پایان ماه اکتبر از او پاسخ نهایی را بگیریم. در نهایت این اتفاق رخ نداد و من نمی دانم که آیا مذاکرات دوباره از سر گرفته خواهد شد یا خیر. آنچه می خواهم با وضوح تاکید کنم این است که پیشنهاد ما به داوید آلابا دقیقا نشان داد که چقدر برای او ارزش قائل هستیم، اما او در نهایت پیشنهاد بایرن مونیخ برای تمدید قرارداد را قبول نکرد."

زین الدین زیدان، سرمربی مادرید همیشه به تمجید از داوید آلابا پرداخته و علاقه زیادی به این مدافع اتریشی دارد، اما کهکشانی ها احتمالا در این مسیر با تیم هایی چون پاری سن ژرمن و چلسی رقابت خواهد کرد.

رومنیگه در مورد مقصد احتمالی داوید آلابا افزود: "من در مورد شایعات انتقال این بازیکن به رئال مادرید چیزی نمی دانم. اما داوید آلابا آزاد است که از اول ژانویه با هر تیمی که می خواهد صحبت و مذاکره کند."

تگ ها


کارل‌هاینس رومینیگه زیدان دیوید آلابا بایرن مونیخ رئال مادرید