واکنش بختیار رحمانی به شایعه رفتن به پرسپولیس

به گزارش مدال به نقل خبر آنلاین-ورزش سه نوشت:هافبک فصل گذشته فولاد خوزستان می گوید در فصل نقل و انتقالات به هر تیمی که علاقه داشته باشد، می رود ......

به گزارش مدال به نقل خبر آنلاین-ورزش سه نوشت:هافبک فصل گذشته فولاد خوزستان می گوید در فصل نقل و انتقالات به هر تیمی که علاقه داشته باشد، می رود ...

به گزارش مدال به نقل خبر آنلاین- ورزش سه نوشت:هافبک فصل گذشته فولاد خوزستان می گوید در فصل نقل و انتقالات به هر تیمی که علاقه داشته باشد، می رود.

بختیار رحمانی هافبک فصل گذشته فولاد خوزستان هنوز مقصد جدید خود برای لیگ هفدهم انتخاب نکرده است. این عدم انتخاب باعث شده تا رحمانی تبدیل به یکی از جذاب ترین گزینه های نقل و انتقالاتی پیش از شروع لیگ باشد. بختیار رحمانی در واکنش به این موضوع که اجازه ثبت قرارداد با دو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس را ندارد، گفت: موضوع توافقنامه من با استقلال مربوط به نیم فصل لیگ است و من حالا برای عقد قرارداد با هیچ تیمی مشکلی ندارم و هر جا که بخواهم، می روم.

هافبک پیشین تیم ملی فوتبال ایران درباره وضعیت خود برای لیگ هفدهم می گوید: پیشنهادهایی از تیم های مختلف دارم اما هنوز تیم فصل آینده خودم را انتخاب نکرده ام. ظرف دو روز آینده نهایتا تیم فصل آینده خودم را انتخاب می کنم تا هر چه زودتر در تمرینات پیش  فصل حاضر شوم.با باشگاه فولاد خوزستان نیز مذاکراتی را برای فصل آینده انجام دادم و به زودی تیم بعدی خودم را انتخاب می کنم.

ستاره ی فوتبال ایران در سال های گذشته البته با یک پیشنهاد از لیگ ازبکستان نیز رو به رو است که می تواند این بازیکن را در سال منتهی به جام جهانی تبدیل به یکی از لژیونرهای فوتبال ایران بکند.