واکنش برادر راموس به خبر تمدید سرخیو با رئال

برادر سرخیو راموس تایید کرد که هنوز هیچ مذاکره ای برای تمدید قرارداد صورت نگرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرارداد سرخیو راموس ژوئن ۲۰۲۱ و زمانی که ۳۵ ساله خواهد بود، به اتمام می رسد و سران رئال معتقدند در طول فصل آینده فرصت برای گفت و گو خواهند داشت. در صورت شروع مذاکرات، رئال پیشنهاد تمدید سال به سال را ارائه می دهد؛ در حالی که گفته می شود تمایل راموس به تمدید دو ساله است.

نشریه آاس دو روز پیش گزارش داد که سرخیو راموس و رئال هرچند هنوز پای میز مذاکره ننشسته اند ولی کاپیتان رئال با فلورنتینو پرز(رئیس) از فوریه گذشته توافق کرده تا قرارداد او تا سال ۲۰۲۲ تمدید شود و سپس سال به سال این قرارداد تمدید خواهد شد. در واقع سرخیو راموس پذیرفته است که تمدید قراردادش سال به سال باشد یعنی بر خلاف په په که این پیشنهاد را قبول نکرد و سه سال پیش از رئال جدا شد.

رنه راموس برادر و مدیر برنامه های سرخیو راموس در واکنش به این اخبار و شایعات ضد و نقیض، به رادیو مارکا گفت:« در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست ولی بین ما و باشگاه رئال، تفاهم کامل وجود دارد. هدف این است که سرخیو در رئال بازنشسته شود و این تمایل خود او و باشگاه است. تا به الان هیچ گفت و گویی صورت نگرفته ولی نیاز به خطرناک جلوه دادن اوضاع هم نیست. زمانش که برسد، گفت و گوها با باشگاه را شروع خواهیم کرد.

اخیرا گفتم که سرخیو در برنابئوی جدید خداحافظی خواهد کرد و از حرف هایم بد برداشت شد. اینطور نیست که با افتتاح برنابئوی جدید، سرخیو خداحافظی کند. او تا زمانی که خودش و باشگاه بخواهند، به بازی در رئال ادامه خواهد داد.»

بیشتر بخوانید:
فیفا تایید کرد؛ ثبت بازیکنان جدید پیش از تمام شدن فصل
کاریوس: نصف باشگاه‌های لیگ برتر دنیا من بودند
آغاز مذاکرات نیوکاسل برای جذب ستاره بارسا 

تگ ها


سرخیو راموس فوتبال جهان سرخیو راموس رئال مادرید فوتبال