واکنش برانکو به حضور طارمی در لیگ روسیه

سرمربی تیم پرسپولیس نسبت به شایعه حضور مهدی طارمی در لیگ روسیه واکنش نشان داد ......

 سرمربی تیم پرسپولیس نسبت به شایعه حضور مهدی طارمی در لیگ روسیه واکنش نشان داد.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، از روز گذشته برخی رسانه ها شایعاتی را درباره حضور مهدی طارمی در لیگ سوریه به واسطه دوستی اش با سردار آزمون مطرح کردند. این درحالی است که طارمی با پرسپولیس قرارداد دارد و برانکو نیز به این مساله واکنش نشان داد.


سرمربی پرسپولیس در این باره گفت: «آزمون و طارمی دوستان خوبی برای یکدیگر هستند و از آزمون ممنونم که به مهدی احترام گذاشته و نگران اوست. این دو بازیکن هر دو در تیم ملی بازی می کنند و طبیعی است با هم در ارتباط باشند اما فکر نمی کنم بحث جدایی طارمی از پرسپولیس ربطی به آزمون داشته باشد و این موضوع به باشگاه پرسپولیس ارتباط دارد، این باشگاه است که تصمیم می گیرد بازیکن خود را ترانسفر کند یا نه.»


او در ادامه به تمایل روستوف برای جذب طارمی اشاره کرد: «اینکه باشگاه روستوف علاقه مند است مهدی طارمی را به خدمت بگیرد خوب است چون در آن صورت این باشگاه 3 بازیکن ایرانی در اختیار خواهد داشت و من بابت این مساله خوشحال خواهم شد؛ واقعیت این است آزمون عملکرد خوبی در تیم روستوف مخصوصاً در لیگ قهرمانان اروپا داشته و طبیعی است که همه دوست داشته باشیم او بتواند این روند را ادامه بدهد.»

تگ ها


فوتبال