واکنش برانکو به شایعه تبانی

لیگ شانزدهم در حالی به پایان رسید که صبای قم نتوانست در لیگ برتر بماند ......

 لیگ شانزدهم در حالی به پایان رسید که صبای قم نتوانست در لیگ برتر بماند. از سوی دیگر پرسپولیس هم با تیم اصلی مقابل سیاه جامگان به میدان نرفت تا حرف و حدیث ها در این باره شدت پیدا کند.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه" و به نقل از روزنامه گل ، اگر پرسپولیس با تیم اصلی به میدان رفته بود، شاید شاگردان مرفاوی در لیگ برتر می ماند. همه این حرف و حدیث ها باعث شد تا برانکو در این باره از خود واکنش نشان دهد. سرمربی پرسپولیس در گفت وگو با «گل» به طور شفاف و کامل پاسخ این شبهات را داد تا دیگر حرف و حدیثی باقی نماند: «ما دوشنبه مهم ترین بازی فصل مان را با الوحده داریم. در آستانه این بازی حساس چندین بازیکن آسیب دیده از جمله وحید امیری و محمد انصاری که حتی انصاری مقابل الهلال هم به سختی توانست بازی کند. در کنار آنها کاپیتان جلال و سروش رفیعی را که محروم بود را نداشتیم. از سوی دیگر می بایست در آستانه بازی با الوحده به بعضی از بازیکنان کلیدی مان هم بازی می دادیم تا در شرایط و فرم خوب بمانند.

سرمربی پرسپولیس که از روحیه خوبی برخوردار بود و این موضوع را می شد از صدایش فهمید، ادامه صحبت هایش را با این جمله تاکیدی گفت: «دقت کنید الوحده یک شب قبل از ما بازی کردند. این در حالی است که پرسپولیس دو سفر هوایی رفت و برگشت از مشهد را داشته و این طبیعی است که بازیکنان خسته باشند. در آستانه چنین بازی هایی در لیگ قهرمانان اروپا هم تیم ها در لیگ داخلی به برخی بازیکنان اصلی خود استراحت می دهد. خوشبختانه در ایران بازی های تیم های اروپایی در لیگ داخلی و لیگ قهرمانان اروپا پخش می شود و به خوبی می توانید به این صحبت های من پی ببرید. همه با تقسیم نیروهای تیم در لیگ داخلی و اروپا آشنا هستند. ما همان کاری را کردیم که تیم های اروپایی انجام می دهند. آنها با امکاناتی که همه از آن اطلاع داریم باز هم در برخی بازی های مهم به بازیکنان اصلی شان استراحت می دهند؛ چه برسد به شرایط تیم ما که قهرمانی مان از قبل قطعی شده بود.

سرمربی پرسپولیس صحبت هایش را این گونه با روزنامه گل به پایان برد: «من برای هر 15 تیم حاضر در لیگ برتر به طور مساوی احترام قائلم و اینکه بازی با الوحده چهار روز دیگر بعد از اتمام لیگ برگزار می شود، تقصیر ما نیست چون این برنامه ریزی ما نبوده است

تگ ها


اخبار روز فوتبال