واکنش به اعتراض آلومینیومی‌ها نسبت به چمن ورزشگاه

رئیس هیئت دو و میدانی استان مرکزی نسبت به اعتراض آلومینیومی‌ها بخاطر وضعیت زمین چمن ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، صبح امروز تصاویری از وضعیت نامناسب و بعضا تخریب شده قسمت‌هایی از زمین چمن ورزشگاه امام خمینی(ره) بخاطر انجام رقابت‌های دو و میدانی کشوری در این مجموعه ورزشی منتشر شد که همین اتفاق با عصبانیت علیرضا منصوریان نیز همراه بود و سرمربی آلومینیوم تاکید کرد تا عدم رفع مشکل این استادیوم تمرینات‌شان را شروع نمی‌کند.

مجید فروتن‌نیا، رئیس هیئت دو و میدانی استان مرکزی که در حال حاضر ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک هستند، در خصوص این اتفاق عنوان کرد: وضعیت زمین چمن یا ورزشگاه هیچ ارتباطی به باشگاه آلومینیوم ندارد چون هزینه‌ای بابت آن پرداخت نمی‌کند. ورزشگاه امام خمینی(ره) در اختیار هیئت دو و میدانی است. اگر ما اجازه می‌دهیم آنها در این ورزشگاه بازی کنند، لطف می‌کنیم!

او ادامه داد: وزارت ورزش زمانی که می‌خواست این ورزشگاه را واگذار کند، به باشگاه آلومینیوم و هیئت فوتبال استان پیشنهاد داد که اگر می‌خواهید آن را در اختیار بگیرید، اما آنها اعلام کردند نمی‌خواهند؛ وقتی ما این شرایط را دیدیم، خودمان آنجا را در اختیار گرفتیم و هزینه‌هایش را برای بازسازی دادیم و الان ورزشگاه کاملاً از سال گذشته در اختیار هیئت دو و میدانی است.

رئیس هیئت دو و میدانی استان مرکزی تصریح کرد: باشگاه آلومینیوم نه پول می‌دهد، نه قرارداد می‌بندد، اما با توجه به اینکه به جاهای دیگر وصل هستند، از این ورزشگاه استفاده می‌کنند. 

او یادآور شد: سهامداران آلومینیوم می‌خواهند تیم فوتبال را زمین بزنند و برای این کار دنبال قربانی می‌گردند. به همین دلیل ما را جلو انداخته‌اند، البته ما هم کوتاه نمی‌آییم. من خودم ۳۰ سال در ورزش استان مرکزی هستم و همه چیز را می‌دانم.

تگ ها


آلومینیوم اراک