واکنش به رقم فسخ محبی برای پیوستن به گرانادا

محمد محبی بند فسخی در قراردادش گنجانده شده که با پرداخت مبلغی می تواند از سپاهان جدا شود....

به گزارش "ورزش سه"، چند روز پیش بود که خبر پیشنهاد باشگاه اسپانیایی گرانادا برای محمد محبی منتشر شد و حالا باید دید چه سرنوشتی در تابستان پیش رو، مقابل این بازیکن ۲۱ ساله وجود دارد.


محبی که در ۲۰ سالگی و پس از درخشش در شاهین بوشهر به سپاهان پیوست، برخلاف تصور از بازی ابتدایی به ترکیب اصلی رسید و یکی از مهره های کلیدی امیرقلعه نویی در لیگ نوزدهم بوده است.


این بازیکن مستعد و آینده که با قراردادی سه ساله به سپاهان پیوسته، حالا و با پیشنهاداتی که دریافت کرده، می تواند در فصل اینده به فوتبال اروپا برود و رویاپردازی هایش را در آنجا ادامه دهد؛ ولی برای این جدایی آنطور که شنیده می شود، باشگاه اسپانیایی یا هر باشگاه دیگری که می خواهد این بازیکن را به خدمت بگیرد، باید مبلغ ۱۲۰ هزار دلار را به باشگاه سپاهان پرداخت کند؛ مبلغی که البته برای استعدادی نظیر محبی، قیمت بالایی به حساب نمی‌آید.


در همین رابطه با مدیر برنامه های محمد محبی صحبت کردیم ولی او اینطور به رقم فسخ قرارداد محبی واکنش نشان داد و در این زمینه گفت:« من نه تایید می کنم نه تکذیب می کنم؛ چون این یک رابطه صد در صد محرمانه بین باشگاه و بازیکن است و این را باید باشگاه تایید یا تکذیب کند.»


او در مورد پیشنهاد گرانادا که در حال حاضر تیم نهم جدول رده بندی مسابقات لالیگا است، اضافه کرد:« بله پیشنهاد رسمی از گرانادا را دریافت کرده ایم؛ منتظریم ببینیم تصمیم سپاهان و امیرقلعه نویی چیست.»

مدیربرنامه های محبی سپسس با تمجید از باشگاه سپاهان و امیرقلعه نویی اضافه کرد:« کمتر به چشم می آید که یک مربی در تیم بزرگی مثل سپاهان با انتظارتی که از تیم هست، این جرات را داشته باشد که یک جوان ۲۰ ساله را بازی بدهد و امیرقلعه نویی این دل و جرات داشت و این بچه بازی داد و او را به فوتبال ایران و جهان معرفی کرد. ما این را مدیون باشگاه سپاهان او میرقلعه نویی و هستیم و تصمیم نهایی با باشگاه است.»


او در پاسخ به اینکه آیا پیشنهادات دیگری هم برای محبی وجود دارد، عنوان کرد:« بله؛ پیشنهادهای رسمی دیگری از پرتغال و لهستان وجود دارد ولی آن باشگاهی که پیشدستی کرده و جلو آمده، گرانادا است. حالا باید ببینیم در آینده چه می شود. تمام این ماجراها البته بستگی به مذاکرات دو باشگاه دارد و امیدوارم اتفاق خوبی برای این بچه و فوتبال ایران بیفتد.»

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان محمد محبی گرانادا