واکنش بواتنگ به علاقه‌مندی چلسی به جذب وی

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: باشگاه چلسی به دنبال تقویت دفاع میانی خود است، از این رو وضعیت ژروم بواتنگ، مدافع باسابقه تیم فوتبال بایرن مونیخ را زیرنظر دارد تا در صورتی که موفق به جذب ویرگیل فن دایک، مدافع هلندی ساوتهمپتون نشود، به سراغ جذب وی بروند ......

 به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: باشگاه چلسی به دنبال تقویت دفاع میانی خود است، از این رو وضعیت ژروم بواتنگ، مدافع باسابقه تیم فوتبال بایرن مونیخ را زیرنظر دارد تا در صورتی که موفق به جذب ویرگیل فن دایک، مدافع هلندی ساوتهمپتون نشود، به سراغ جذب وی بروند. فن دایک مورد توجه باشگاه منچسترسیتی هم قرار دارد، بازیکنی که ساوتهمپتون 50 میلیون پوند روی او قیمت گذاری کرده است.

بواتنگ در گفت وگو با روزنامه آلمانی «بیلد» در پاسخ به این پرسش که «آیا فصل بعد هم برای بایرن مونیخ بازی خواهی کرد؟» گفت: هیچ برنامه ریزی نکرده ام. باشگاه های کمی در دنیا هستند که هم طراز باشگاه بایرن مونیخ باشند. از اینکه در فصل اخیر خیلی فرصت بازی کردن پیدا نکردم، خوشحال نیستم و این طبیعی است. حالا هم در پیش فصل تمام تمرکزم را روی ریکاروی بر مصدومیتی که در بازی مقابل فرایبورگ دچار آن شدم، خواهم گذاشت تا با آمادگی کامل فصل آینده را آغار کنم.

تگ ها


اخبار روز ژرومه بواتنگ بایرن مونیخ فوتبال