واکنش بوفون به حضور زنان ایران در استادیوم‌ها +عکس

بعد از بیانیه جانی اینفاتینو در مورد حضور زنان ایران در استادیوم‌ها، جان‌لوئیجی بوفون نیز به این مساله واکنش نشان داده است...

بعد از بیانیه جانی اینفاتینو در مورد حضور زنان ایران در استادیوم‌ها، جان‌لوئیجی بوفون نیز به این مساله واکنش نشان داده است

به گزارش خبرنگار مدال، سال‌هاست که حواشی و صحبت‌های زیادی پیرامون موضوع حضور زنان ایران در استادیوم‌ها مطرح می‌شود و با خودسوزی و درگذشت سحر خدایاری ملقب به دختر آبی، این موضوع به داغ‌ترین بحث رسانه‌های کشور و البته جهان تبدیل شد. در هفته‌های اخیر واکنش بسیاری از بازیکنان و باشگاه‌های بزرگ ایران و جهان را شاهد بودیم و امروز هم جانی اینفانتینو، رئیس فیفا اذعان داشت که ایران باید مجوز ورود زنان به استادیوم‌ها را صادر کند.

اینفانتینو در بیانیه‌ای اعلام کرد:

"ما درک می‌کنیم که برای اجرای صحیح و امن این مسئله باید گام‌هایی برداشته شود و اقداماتی صورت بگیرد ولی اکنون زمان تغییر فرا رسیده و فیفا هم‌زمان با اولین مسابقه خانگی تیم ملی ایران در ماه اکتبر خواستار تغییرات مثبت است."

در همین راستا جان‌لوئیجی بوفون ستاره باشگاه یوونتوس و فوتبال ایتالیا، با انتشار یک پست اینستاگرامی و ذکر بخشی از سخنان ریاست فیفا، با اشاره به موضوع ورود زنان به استادیوم در ایران، نوشت:

"ورود زنان ایران به استادیوم‌ها، یک قدم بزرگ و شنیدن چنین خبری بسیار دلنشین است."

تیم ملی ایران در چارچوب مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، روز ۱۸ مهرماه با تیم ملی کامبوج در استادیوم آزادی روبه‌رو خواهد شد.

اخبار مرتبط:

سهم زنان از سکوهای آزادی؛ ۱۶۰۰ صندلی

هیچ‌ منع قانونی برای حضور زنان در ورزشگاه وجود ندارد!

واکنش بوفون به حضور زنان ایران در استادیوم‌ها +عکس

تگ ها


حضور زنان در استادیوم جان‌لوئیجی بوفون جانی اینفانتینو بیانیه فیفا فوتبال جهان اسطوره فوتبال ایتالیا فوتبال