واکنش بکام به کلیپ همسرش

ستاره سابق تیم ملی انگلیس به اقدام همسرش برای انتشار یک کلیپ در فضای مجازی که او را مورد تمسخر گروهی از کاربران اینترنتی قرارداد، واکنش نشان داد و حرکت او را هم تلافی کرد ......

ستاره سابق تیم ملی انگلیس به اقدام همسرش برای انتشار یک کلیپ در فضای مجازی که او را مورد تمسخر گروهی از کاربران اینترنتی قرارداد، واکنش نشان داد و حرکت او را هم تلافی کرد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: دیوید بکام، همسرش ویکتوریا و 4 فرزند آنها به عنوان یکی آرام ترین و خوشبخت ترین خانواده ها در جامعه مشاهیر هنری و فرهنگی و ... دنیا شناخته می شود اما رابطه آنها بعد از حرکتی که ویکتوریا به تازگی انجام داده شاید کمی دچار تغییر شود.

ویکتوریا بکام به تازگی در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه های اجتماعی کلیپی از همسرش گذاشته است که او را در حال تاب خوردن روی یکی از اسباب های یک باشگاه ژیمناستیک به سبک فیلم های ایندیانا جونز نشان می دهد. در این کلیپ که در پس زمینه آن هم موسیقی معروف فیلم های ایندیانا جونز پخش می شود، بکام در حالی که یک کلاه کابویی هم سرش گذاشته است، از طناب های دارحلقه آویزان می شود، تاب کوچکی می خورد و بعد در شرایطی نامتعادل فرود می آید.

ویکتوریا کلیپ این حرکت همسرش را با عنوان «مرد عنکبوتی جواب نداد اما همیشه یک ایندیانا جونز وجود دارد» در صفحه اش در شبکه های اجتماعی قرار داد و این کلیپ به سرعت بازنشر و با واکنش های بعضاً تمسخرآمیز همراه شد.
دیوید هم که از این اتفاق چندان خوشحال نشده است، به حرکت همسرش واکنش نشان داده است. او در پیامی برای همسرش نوشته است:« اوه، جواب این حرکتت را می دهم».
ساعاتی بعد بکام به تلافی حرکت همسرش، عکسی از او منتشر کرد که به زحمت دارد سوار اتومبیل شاسی بلند ستاره سابق رئال مادرید می شود. بکام در کنار این عکس نوشته است:«یک روز بامزه در کنار همه، اما یک نفر برای سوار شدن به ماشین مشکل داشت».

 

 

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال