واکنش بیرانوند بهترین نجات دروازه هفته بلژیک (عکس)

واکنش علیرضا بیرانوند در دقیقه ۵۴ دیدار برابر بیرشات که نقش بسزایی در کسب سه امتیاز این تیم داشت، به عنوان بهترین عکس العمل هفته برگزیده شد....

به گزارش "ورزش سه"، دیدار دو تیم رویال آنتورپ و بیرشات در شرایطی برگزار شد که بیرانوند هشتمین حضور خود را در ترکیب تیم جدیدش تجربه می کرد و در روزی که عملکرد بسیار خوبی داشت و سه بار دروازه اش را نجات داد، تیمش در ۱۰ دقیقه پایانی ۲ گل زد و اگرچه دروازه گلر ملی پوش فوتبال ایران در دقیقه ۸۹ باز شد، ولی این موضوع باعث نشده که عملکرد درخشانی که داشت، تحت تاثیر قرار بگیرد.


بیرانوند در این مسابقه و پیش از اینکه گلی در بازی رد و بدل بشود، در آغاز نیمه دوم ضربه سر بازیکن بلند قامت بیرشات را در شرایطی که زمین نیز برفی بود، با شیرجه‌ای تماشایی سیو کرد و مانع از بازشدن دروازه تیمش شد؛ سیوی که حالا به عنوان بهترین نجات دروازه هفته انتخاب شده و قطعا به گلر آنتورپ که روزهای سختی را در بازی های ابتدایی پشت سر گذاشت، روحیه بالایی برای حضور در مسابقات بعدی تیمش خواهد داد.


رویال آنتورپ که پیش از حضور ورکاترن روی نیمکت و بیرانوند در درون دروازه در رتبه هشتم جدول جای داشت، حالا به جایگاه دوم رسیده و با این روند شانس خوبی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا هم خواهد داشت.

تگ ها


آنتورپ علیرضا بیرانوند فوتبال