Banner

واکنش بیرانوند به اتفاقات مراسم برترین‌های آسیا+ عکس

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی و باشگاه پرسپولیس نسبت به حضور در مراسم برترین‌های آسیا در سال 2019 واکنش نشان داد....

به گزارش مدال، علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی و باشگاه پرسپولیس و یکی از نامزدهای مرد سال فوتبال آسیا امروز در این مراسم حضور یافت و از نزدیک نظاره‌گر این مراسم بود. حضوری که از روز گذشته با توییت جنجالی مازیار ناظمی و واکنش‌ مصطفی سلیمانی، وکیل بیرانوند، به این توییت خبرساز شد. امروز نیز خبر رسید که بیرانوند بلافاصله پس از حضور در هنگ کنگ با خبری ناامیدکننده مواجه شده و سران فدراسیون به او اطلاع داده‌اند که اکرم عفیف قطری برنده جایزه مرد سال فوتبال آسیا در سال 2019 خواهد بود. بیرانوند پس از این مراسم پستی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته که این پست اینستاگرامی نخستین واکنش رسمی وی نسبت به اتفاقات روزهای گذشته است.

متن این پست اینستاگرامی به شرح زیر است:
«دیروز ظهر با هزار امید و آرزو رفتم واسه مراسم برترین های سال آسیا ، به محض رسیدن خبر دادند که ازآن دیگریست!
انگار وسط بازی برق رفت و نمی دانی کجای بازی هستی!
سخت بود، گذشت ... ما هم میگذریم!
به رغم تلخ کامی ها که همیشه در زندگی ما رخ میده ، ناامید نیستم و اصلأ همین چیزاست که بهم نیرو میده تا سرپا باشم و به رویا پردازی ادامه بدم.
خیلی دوس داشتم این اتفاق بزرگ بیفته و هموطنان عزیز رو خوشحال ببینم ولی متاسفانه نشد ، همین که جزو سه نامزد نهایی شدم به لطف حمایت شما بود،خیلی خیلی از شما مردم عزیزسپاسگزارم .
امیدوارم با حمایت شما این افتخار رو در سالهای آینده کسب کنم و موجب خوشحالیتون بشم.»

بیشتر بخوانید:
اکرم عفیف، بازیکن سال آسیا: AFC زیر حرفش زد!

تگ ها


بیرانوند علیرضا بیرانوند مرد سال آسیا مرد سال فوتبال آسیا ناظمی بیرانوند فوتبال