واکنش بیرانوند به جنجال تبریز: خودم به کالدرون می گویم بازی‌ام ندهد!

علیرضا بیرانوند در حاشیه تمرین تیم‌ملی فوتبال درباره حرکت جنجالی‌اش پس از پایان بازی با تراکتور در استادیوم یادگار امام توضیحاتی را ارائه داد....

به گزارش مدال، علیرضا بیرانوند در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران در جمع خبرنگاران گفت: اردوی خوبی داریم قبل از بازی رسمی و حساس‌مان و خدا را شکر می‌کنیم بازیکنان یکی یکی اضافه می شوند و تیم فردا تکمیل می‌شود. با کادرفنی خوبی که داریم برای بازی به میدان می‌رویم. ویلموتس در دو بازی که داشتیم نشان داد که بازی رو به جلو را دوست دارد.

وی در مورد دلیل غیبت مربی دروازه بان‌ها در روز گذشته گفت: دیروزمربی‌مان نبود ولی امروز آمده و مشکل خاصی هم نبود.

بیرانوند در مورد انتشار فیلمی از او در جریان بازی با تراکتور گفت: اجازه نداریم در مورد وضعیت باشگاه‌ها صحبت کنیم مگر اینکه آقای علوی اجازه بدهند اتفاقی که رخ داد و از دیروز که فیلم بیرون آمد خیلی ناراحت شدم و هجوم آورده اند که بیرانوند را محروم کنید. نباید زیاد بزرگش کنیم که شخصیت یک نفر را خرد کنیم و به من بی احترامی شود. طرز فکر برخی است که  می‌خواهند با محروم کردن من در بازی‌های بزرگ تیم شان نتیجه بگیرد. من با خنده می‌گویم نیازی نیست که هجومی بیاورند تا من را محروم کنند اگر لازم باشد من می‌گویم مقابل فلان تیم بازی نمی‌کنم! 

وی تصریح کرد:  هواداران تراکتور به تی تی‌های پرشور معروف هستند و فصل گذشته نیم فصل دوم هم با این تیم بازی کردیم و آنها من را تشویق کردند و من هم از آنها تعریف کردم. برخی به دنبال رودرو شدن من با هواداران تراکتور بودند. من دستم را برای هواداران پرسپولیس بلند کردم و دستم را مشت کردم که با قدرت کارمان را ادامه می‌دهیم و اگر فکر می کنند که من بی احترامی کردم از آنها عذرخواهی می‌کنم و دستشان  را هم می بوسم.

بیرانوند در مورد تمدید قراردادش با پرسپولیس گفت: بله امروز نشستی در باشگاه داشتم و قراردادم را 4 سال دیگر با این باشگاه تمدید کردم.

بیشتر ببینید:

بیرانوند: با پرسپولیس 4 ساله تمدید کردم /ویدیو

تگ ها


حرکت جنجالی بیرانوند بیرانوند تراکتور حرکت بیرانوند علیه تراکتور فیلم بیرانوند بیرانوند استادیوم یادگار امام توهین بیرانوند محرومیت بیرانوند بیرانوند پرسپولیس تراکتور علیرضا بیرانوند Tractor پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال