واکنش بی‌غم به ادعای سرمربی تیم فوتسال مس/ بهتر است سکوت کنم

سرمربی سابق تیم فوتسال گیتی پسند به اظهارات اخیر سرمربی تیم مس سونگون واکنش نشان داد....

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا افضل سرمربی تیم فوتسال مس سونگون با حکم کمیته انضباطی و تایید آن در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال به یک سال محرومیت از حضور در مسابقات محکوم شده است. این رای در پی اتفاقات رخ داده بعد از پایان بازی فینال فصل گذشته لیگ برتر فوتسال بین مس و گیتی پسند صادر شد.

افضل روز گذشته در گفتگویی، از حمید بی غم سرمربی فصل گذشته تیم گیتی پسند به عنوان یکی از عوامل محرومیتش نام برد و گفت: «عامل اصلی درگیری‌ها تیم حریف بود. به مربی این تیم (بی غم) گفتم یک مقدار معرفت داشته باش. متاسفانه سرمربی گیتی پسند حاشیه سازی کرد. فوق العاده ناراحتم که او ۱۰ سال کمک من بود و برایش خیلی "مایه" گذاشتم. او خودش باعث و بانی تمام درگیری‌ها بود.»

خبرنگار مهر در این ارتباط گفتگویی با حمید بی غم انجام داد. سرمربی فصل گذشته گیتی پسند گفت: من مدتی با افضل کار کرده‌ام و «نان و نمک» همدیگر را خورده‌ایم. درست نیست علیه او صحبت کنم.

وی افزود: نمی دانم چرا افضل گفته است من مقصر هستم در حالی که تا قبل از این می‌گفت مشکلات از باشگاه گیتی پسند بوده است. چون مدتی با افضل کار کرده‌ام درست نیست یکسری مسائل را باز کنم و اگر سکوت کنم بهتر است.

تگ ها


لیگ برتر فوتسال فوتسال حمید بی غم علیرضا افضل تیم فوتسال مس سونگون