واکنش تارتار به شایعه پیشنهاد پرسپولیس به اوت‌انداز پیکان

سرمربی تیم پیکان تهران اعلام کرد باشگاه پرسپولیس هیچ درخواستی برای جذب نادر محمدی اوت انداز این باشگاه نداشته است....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از جدال پرسپولیس و پیکان در هفته پانزدهم لیگ برتر نادر محمدی اوت انداز تیم خودروساز پایتخت نامش بیشتر از قبل بر زبان افتاد. در این خصوص امروز در فضای مجازی شایعه ای عجیب بر سر زبان ها افتاد. این شایعه حکایت از تماس یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس با مهدی تارتار همتایش در پیکان برای جذب نادر محمدی داشت. شایعه ای که از سوی مهدی تارتار قویا تکذیب شد.


سرمربی پیکان در گفت و گوی کوتاهی با خبرنگار ما در این باره گفت: «من نمی دانم هدف برخی افراد از مطرح کردن چنین شایعات بی اساسی چه چیزی است. متاسفانه برخی دنبال تخریب هستند و از هر بهانه ای استفاده می کنند تا اهداف خود را اجرا کنند.»


وی ادامه داد: «من قویا اعلام می کنم هیچ درخواستی از سوی باشگاه پرسپولیس برای جذب نادر محمدی به باشگاه ما ارائه نشده است و اصلا چنین بحثی نبوده که بخواهیم درباره اش صحبتی انجام بدهیم.»


سرمربی پیکان درباره اینکه گفته شده یحیی گل محمدی شخصا با او تماس گرفته و خواهان جذب محمدی شده، گفت: «این مساله هم کذب محض است. یحیی از دوستان خوب من است و همیشه برایش احترام قائلم و آرزوی موفقیت کردم. اما او هم تماسی با من در این خصوص نگرفته است.»


تارتار در پایان افزود: «از شایعه سازان می خواهم به این موضوعات دامن نزنند. چرا که رفاقت من با یحیی گل محمدی و پرسپولیسی ها با این چیزها خراب نمی شود.»

تگ ها


نقل و انتقالات نیم فصل ۱۳۹۹ نادر محمدی پیکان تهران