واکنش تانک روس ها به کسب دومین طلای المپیک

عبدالرشید سعدالله‌یف، کشتی گیر روسیه و ملقب به تانک روس ها، امروز موفق شد مدال طلای وزن ۹۷ کیلوگرم را از آن خود کند...

به گزارش "ورزش سه"، در حالی عبدالرشید سعدالله‌یف و کایل اسنایدر امروز فینال رقابت‌های وزن ۹۷ کیلوگرم المپیک توکیو را برگزار کردند که، هر دوی آن ها پنج سال پیش و در مسابقات ریو صاحب مدال طلا شده بودند؛ با این تفاوت که تانک روس ها در یک وزن پایین‌تر و اسنایدر در همین ۹۷ کیلوگرم این عنوان را از آن خود کرده بود.

در مسابقه امروز این دو کشتی گیر قدرتمند، سعدالله‌یف موفق شد با کسب دو امتیاز به وقت استراحت برود. تانک روسیه در وقت دوم نیز فوق‌العاده عمل کرد و چهار امتیاز دیگر به دست آورد تا نتیجه ۶-۰ شود. اسنایدر در ادامه عملکرد هجومی ارائه داد اما با وجود کسب سه امتیازنهایتاً ۶-۳ شکست خورد و از کسب مدال طلا بازماند.

عبدالرشید سعدالله‌یف و بعد از کسب دومین طلای خود در المپیک گفت: " باور نکردنی است؛ من این احساس را می فهمم چرا که پنج سال پیش نیز آن را تجربه کردم. دفاع از عنوان قهرمانی همیشه سخت تر از کسب آن است بنابراین این دفعه کار دشوارتری داشتم. من از اشتباه کردن می ترسیدم چراکه هر خطای کوچکی در این مرحله می‌تواند دردسرساز شود. من با یک کشتی گیر قدرتمند دیدار کردم و سعی کردم که از اشتباه کردن اجتناب کنم."

تگ ها


المپیک ۲۰۲۰ توکیو