واکنش ترابی به مسائل مالی؛ باید به باشگاه بروم!

مهدی ترابی ستاره باشگاه پرسپولیس در مورد شرایط سرخپوشان، وضعیت گابریل کالدرون و دریافت مطالباتش صحبت کرد...

به گزارش مدال، مهدی ترابی بدون شک بهترین بازیکن پرسپولیس در نیم‌فصل اول لیگ برتر بوده است. بازیکن تکنیکی و سرعتی سرخپوشان در بسیاری از بازی‌ها با گل‌ها و پاس گل‌هایش گره از کار تیم کالدرون باز کرده و تأثیر زیادی در صدرنشینی پرسپولیس در نیم‌فصل داشته است. گفت‌وگوی شماره ۹ پرسپولیس را در ادامه می‌خوانید.
*بازی با نساجی چطور بود؟
نساجی تیم قابل احترامی است و مقابل ما نمایش خوبی داشتند، ولی خدا را شکر توانستیم از موقعیت‌مان استفاده کنیم و ۳ امتیاز این دیدار حساس را بگیریم.
*با این پیروزی به صدر جدول صعود کردید.
بله، در هفته‌های اخیر نتایج بسیار خوبی در لیگ و جام حذفی گرفتیم و به صدر رسیدیم. امیدوارم در ادامه راه بتوانیم همین روند را ادامه دهیم و در پایان فصل جام قهرمانی را بگیریم. البته صدرنشینی در نیم‌فصل اهمیت زیادی ندارد و مهم این است که بتوانیم در پایان فصل قهرمانی را برای هواداران به ارمغان بیاوریم.
*خیلی از هواداران نگران هستند کالدرون به ایران برنگردد. تو به عنوان بازیکن پرسپولیس چه نظری داری؟‌
نمی‌دانم این موضوع صحت دارد یا خیر و در این مورد باشگاه باید نظر بدهد. تیم ما نتایج خوبی به همراه کالدرون گرفته و صدرنشین لیگ هستیم. کالدرون زحمات زیادی برای ما کشیده است. به نظرم او برمی‌گردد و پرسپولیس هم در پایان فصل قهرمان خواهد شد.
*تو گل‌های زیادی در نیم‌فصل اول زدی و به نوعی بهترین بازیکن پرسپولیس بودی. چقدر امیدواری در نیم‌فصل دوم همین روند را دامه دهی؟
واقعاً گلزنی برای پرسپولیس لذت‌بخش است و از اینکه توانستم عملکرد خوبی برای تیمم داشته باشم، خوشحالم. ولی واقعیت این است که ما در پرسپولیس همه با هم می‌بریم و با هم می‌بازیم و وقتی تیم می‌برد، همه بازیکنان در آن دخیل هستند. در مورد ادامه این روند هم باید بگویم همه تلاشم را می‌کنم تا بتوانم در ادامه لیگ هم عملکرد خوبی داشته باشم و به پرسپولیس کمک کنم.
*خیلی از بازیکنان درخصوص مسائل مالی گلایه داشتند.
این مسائل مربوط به باشگاه است و مدیران تیم قطعاً پیگیری خواهند کرد.
*شایعه شده بود چند پیشنهاد خارجی داری. چقدر این موضوع صحت دارد؟
واقعاً در جریان این پیشنهادات نیستم و باید به باشگاه بروم تا ببینم چه خبر است.

بیشتر بخوانید:

طلب سنگین ستاره سرخ‌‌ها؛ ترابی و خطر فسخ یک‌طرفه!

تگ ها


پرسپولیس مهدی ترابی محمد حسن انصاری فرد لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران مهدی ترابی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال