واکنش تند باشگاه سپاهان به حکم کمیته انضباطی/باز هم تلاش برای قهرمان کردن یک تیم!

خندهدارترین حکم این بازی محکوم شدن باشگاه سپاهان به پرداخت مبلغ ۸۹/۵۰۰/۰۰۰ ریال به تیم حریف به علت وارد شدن خسارت به اتوبوسشان است! به گزارش خبرگزاری مدال، باشگاه سپاهان با انتشار مطلبی نسبت به حکم کمیته انضباطی انتقاد کرد ......

خندهدارترین حکم این بازی محکوم شدن باشگاه سپاهان به پرداخت مبلغ ۸۹/۵۰۰/۰۰۰ ریال به تیم حریف به علت وارد شدن خسارت به اتوبوسشان است!

به گزارش خبرگزاری مدال، باشگاه سپاهان با انتشار مطلبی نسبت به حکم کمیته انضباطی انتقاد کرد ...

خنده‌دارترین حکم این بازی محکوم شدن باشگاه سپاهان به پرداخت مبلغ ۸۹/۵۰۰/۰۰۰ ریال به تیم حریف به علت وارد شدن خسارت به اتوبوسشان است!

به گزارش خبرگزاری مدال، باشگاه سپاهان با انتشار مطلبی نسبت به حکم کمیته انضباطی انتقاد کرد.

پرتاب نارنجک از هر جهت محکوم است اما سوالاتی که پیش می‌آید این است چرا تماشاگران حریف هم که این کار را انجام دادند تنها به جریمه نقدی محکوم شدند؟ آیا میهمان بودن آنان دلیل بر سبک‌تر بودن احکامشان می‌شود؟ چرا کمیته انضباطی همین قاطعیت را در صدور احکام مربوط به همین تیم در بازی با سایپا به خرج نداد؟ چرا باز هم در سالی که سپاهان در کورس قهرمانی است این‌گونه تنبیه می‌شود‌؟ خسارت وارد شده به اتوبوس تیم حریف که کیلومترها دورتر از شهر اصفهان اتفاق افتاده چه ربطی به باشگاه سپاهان دارد؟

همه‌ ابهامات موجود باز هم فرضیه همیشگی تلاش برای قهرمان کردن یک تیم با ضربه زدن به رقیبش را تقویت می‌کند؛ درست مثل فصل هشتاد و شش با اندکی تفاوت در ظاهر سناریو.