واکنش تند رگیلون به سوال در مورد حذف رئال مادرید!

سرخی رگیلون، مدافع سابق رئال مادرید شایعات درگیری با فرزند زین الدین زیدان را رد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، چند روز قبل نشریات اسپانیایی اخباری در مورد رابطه بد سرخی رگیلون با لوکا زیدان، دروازه بان جوان رئال مادرید و فرزند سرمربی پرافتخار این باشگاه منتشر کرده و مدعی شدند دلیل جدایی این مدافع اسپانیایی همین اختلاف بوده است. اما سرخی رگیلون مدعی شد رابطه خوبی با لوکا زیدان داشته و این اخبار حقیقت ندارد. سرخی رگیلون همچنین اذعان داشت جدایی از رئال مادرید تصمیمی بود که از عهده او خارج بوده است. با توجه به عملکرد خوب سرخی رگیلون در همین مدت کوتاه در تاتنهام، بسیاری فروش او از سوی رئال مادرید را اشتباه دانسته اند.

سرخی رگیلون به اوندا سرو گفت: "من با لوکا زیدان خیلی خوب کنار می آمدم و فکر نمی کنم تا به حال با او هیچ مشکلی داشته ام. تازه برعکس، ما رابطه خیلی خوبی داشتیم و هنوز هم با هم در ارتباط هستیم. اخبار رابطه بد من با لوکا زیدان به طور کامل اشتباه است.

من در حال حاضر در رئال مادرید نیستم و این اخبار دیگر به من ربطی ندارد. من بر اساس وجدان خودم تصمیم می گیریم. ما نمی توانیم در مورد تصمیماتی که بر عهده ما نیست ناامید شویم. در مورد جدایی از رئال مادرید من نمی توانستم با زیدان صحبت کنم و این تصمیم بعد از ارتباط با مدیریت باشگاه گرفته شد.

احتمالی رویارویی با رئال مادرید در لیگ اروپا؟ خفه شو، خفه شو، این یک نشانه بسیار بد است. رئال مادرید به مرحله بعد خواهد رفت و آنها نتایج لیگ قهرمانان تا این هفته را جبران می کنند."

تگ ها


زیدان سرخی رگیلون تاتنهام رئال مادرید