واکنش تند زیدان به احتمال اخراج رئال از چمپیونزلیگ

زین الدین زیدان تمام گمانه زنی ها در مورد جلوگیری از حضور رئال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان برابر چلسی را بیهوده عنوان کرد....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید پس از پیروزی شیرین ۰-۳ در خانه کادیز فردا دیدار دشوار برابر رئال بتیس تیم هفتم جدول را پیش رو دارد. بازی رفت را رئال در زمین بتیس پیروز شده بود و فردا به دنبال تکرار این موفقیت خواهد بود. رئال در صورت پیروزی بار دیگر موقتا به صدر باز می گردد.

زین الدین زیدان سرمربی رئال در نشست خبری این بازی گفت:« به خوبی ریکاوری کرده ایم و می دانیم که فردا برابر تیمی خوب، منسجم که فوتبال باکیفیتی بازی می کند، روبرو خواهیم شد ولی برای این چالش آماده ایم. تمام بازی های باقیمانده دشوارند و باید در بالاترین سطح بود تا به پیروزی رسید.»

وضعیت مصدومان:« مودریچ و ادن هازارد وارد فهرست می شوند ولی تونی کروس خیر. از مصدومیت مندی هم دیگر چیزی باقی نمانده و به زودی با ما خواهد بود و خوشبینم برابر چلسی بازی کند. سرخیو راموس نیز به زودی بر می گردد و خوشحالم که بار دیگر او را در اختیار خواهیم داشت.»

این روزها و پس از منتفی شدن برگزاری سوپرلیگ، اخباری به گوش می رسد که یوفا قصد دارد رئال و یوونتوس را فصل بعد از لیگ قهرمانان کنار بگذارد و حتی شایعه اخراج رئال از لیگ قهرمانان فصل جاری هم به گوش می رسد؛ در حالی که سه شنبه پیش رو رئال در نیمه نهایی میزبان چلسی است.

زیدان در مورد این شایعات گفت:« بیهوده اند و توجهی به آنها نداریم. ما حق بازی در نیمه نهایی را در زمین به دست آورده ایم و خودمان را برای بازی حساس برابر چلسی آماده خواهیم کرد.»

ترس از احتمال داوری های ضد رئال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان:« اصلا اینطور فکر نمی کنم. گفتم که ما حق این را داریم تا در نیمه نهایی باشیم و داوران نیز مثل همیشه کارشان را انجام خواهند داد.»

فلورنتینو پرز رئیس رئال در مصاحبه با کادنا سر گفته بود که فصل بعد رئال را بدون زیدان تصور نمی کند. زیزو در ین رابطه گفت:« هر از چند گاهی باهم حرف می زنیم ولی نمی دانم در ماه های پیش رو چه رخ خواهد داد. من به زمان حال توجه دارم و در مورد آینده صجبت خواهیم کرد.

رئیس گاهی به کمپ تمرینی و نزد ما می آید و می دانم که الان چیزی که می خواهد، تمرکز روی بازی با بتیس و کسب پیروزی است.»

تگ ها


سرخیو راموس لوکا مودریچ زیدان فرلاند مندی فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال