واکنش تند ستاره تراکتور به شایعه دوپینگ

مدافع ملی پوش تیم تراکتورسازی ضمن رد شایعه دوپینگی بودنش حرف و حدیث ها در این باره را یک بازی کثیف از سوی حاشیه سازان دانست ......

مدافع ملی پوش تیم تراکتورسازی ضمن رد شایعه دوپینگی بودنش حرف و حدیث ها در این باره را یک بازی کثیف از سوی حاشیه سازان دانست.
 
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در یکی دو روز شایعات مختلفی درباره دوپینگی بودن یکی از بازیکنان مطرح لیگ برتری شنیده می شد و این مساله امروز به اوج خود رسید. کدهایی که برخی رسانه ها در این مساله داده اند به مدافع ملی پوش تراکتورسازی برمی گردد. محمد ایرانپوریان که بعد از اردوی تیم ملی فوتبال دچار آسیب دیدگی شد اما با درد بازی کرد حالا مصدومیتش تشدید شده و دو بازی اخیر تیمش را از دست داده است. او که به دیدار با پرسپولیس هم نمی رسد از شایعات به وجود آمده بسیار ناراحت است و این مسائل را یک بازی کثیف و مسخره می داند.
 
ایرانپوریان در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه"، درباره شایعه دوپینگی بودنش اظهار داشت: «متاسفانه در این چند روز چیزهایی شنیدم که برایم عجیب است. متاسفانه برخی خبرگزاری های رسمی نیز این شایعات را مطرح کردند. من فقط یک جواب دارم و آن هم این است که در کشور ما نهاد رسمی کمیته ضددوپینگ وجود دارد. خیلی ساده می توانند با این کمیته تماس و آمار بگیرند که آیا چنین چیزی وجود دارد یا خیر. متاسفم برای کسانی که بدون سند رسمی اخبار کذب مطرح می کنند.»
او ادامه داد: «این مسائل ناراحتی ندارد اما به نظر من با آبروی دیگران بازی کردن کار درستی نیست. کاش اول استعلام می گرفتند و صحت موضوع را متوجه می شدند و بعد خبر تنظیم می کردند. متاسفانه قبل از بازی حساس با پرسپولیس می خواهند تمرکز بچه ها را به هم بزنند. این یک بازی کثیف، مسخره و مزخرف است که فقط می توانم بگویم برای تک تک آنهایی که این بازی را راه انداختند، متاسفم.»
ایرانپوریان در پایان افزود: «فکر می کنم نیاز به توضیح بیشتری در این خصوص نیست؛ باز هم تاکید می کنم آنهایی که شایعه سازی کردند، یک تماس با کمیته ضد دوپینگ برقرار کنند و همه چیز را متوجه شوند. ضمن اینکه تیم تراکتورسازی هم بدون توجه به حواشی کارش را می کند و مطمئن هستم که بازیکنان بهترین بازی خود را مقابل پرسپولیس انجام می دهند.»
 

تگ ها


فوتبال