واکنش تند سولسشر به شایعات انتقال رونالدو به سیتی

اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستر یونایتد، به شایعات انتقال کریستیانو رونالدو به منچسترسیتی واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از سه فصل حضور در یوونتوس حالا کریستیانو رونالدو در آستانه جدایی از این تیم قرار گرفته است. طی ساعات گذشته اکثر منابع معتبر گزارش داده اند که کار این فوق ستاره پرتغالی در بیانکونری به اتمام رسیده است و رونالدو دیگر در ادامه فصل پیش رو برای تیم تورینی به میدان نخواهد رفت.

از طرفی گزارش‌ها حاکی از آن است که منچسترسیتی محتمل ترین مقصد برای کریستیانو رونالدو خواهد بود و حتی شب گذشته جانلوکا دی مارتزیو مدعی شد که این باشگاه انگلیسی راضی شده ۳۰ میلیون یورو برای جذب CR۷ بپردازد و در واقع همه چیز آماده رسمی شدن این انتقال بزرگ است.

اما شایعات انتقال کریستیانو رونالدو به منچسترسیتی با واکنش اوله گنار سولسشر روبرو بوده و او در این باره گفت: "من روزنامه‌ها را نمی‌خوانم و فکر می‌کنم که مسائل مزخرف زیادی در آنها نوشته می شود. در عین حال این شایعات برای من اهمیتی ندارد."

گفتنی است سولسشر چندی پیش و در واکنش به احتمال انتقال سرخیو آگوئرو به منچستر یونایتد گفته بود: "وقتی در منچستر یونایتد بازی می‌کردم و باشگاه رقیب سعی می کرد من را به خدمت بگیرد، با خودم می گفتم پس وفاداری کجا رفته؟
وفاداری یکی از مسائلی است که من واقعاً برای آن ارزش قائل هستم. انتظار ندارم بازیکنی که ۱۰ سال برای تیمی به میدان رفته، راهی باشگاه رقیب شود.

می‌دانم که ما حرفه ای هستیم اما وقتی در منچستریونایتد بازی می کنید به سیتی نمی روید. ما نمونه‌هایی از این انتقال ها را دیده ایم که هرگز موفق نبوده اند. اسم آن ها را به زبان نخواهم آورد اما شما منظور من را می‌دانید و به اندازه کافی درباره آنها صحبت شده است."

تگ ها


اوله گونار سولسشر کریستیانو رونالدو منچستر یونایتد یوونتوس