واکنش تند مدیرعامل نساجی به حرف‌های مجری شبکه ۳

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران می گوید امیدوار به صدور رایی است که شائبه حمایت فدراسیون از تیم های صنعتی را تقویت نکند....

به گزارش "ورزش سه"، صبح امروز مجری بخش ورزشی برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم سیما قسمتی از برنامه را به اخبار پیرامون دیدار خبرساز پیکان و سایپا اختصاص داد و  در مورد رای نهایی دیدار پیکان و سایپا صحبت کرده بود و گفت رای نهایی این مسابقه با نتیجه سه بر صفر به سود سایپا اعلام شده ولی هنوز از سوی دبیرکل ابلاغ نشده است.


اولین اظهار نظر به این صحبت ها از سوی مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران مطرح شد که یکی از رقبای سایپا در رتبه های پایین جدول رده بندی است. سیف الله پور که از این ادعای مجری برنامه سلام صبح بخیر به شدت ناراحت است، در گفتگویی با "ورزش سه" حرف هایش را اینطور درباره اظهار نظر این مجری و صدور رای به سود سایپا آغاز کرد: «رای سه بر صفر به نفع سایپا است. من می‌خواهم ببینم این آقا چه سمتی دارد؟  رئیس فدراسیون است یا دبیر کل یا رئیس کمیته قضایی است؟ چه سمتی دارد که به راحتی قبل از اینکه حکم صادر شود می آید و به صورت رسمی در رسانه ملی نتیجه را اعلام می‌کند. این موضوع یک مقدار شائبه برانگیز است.»


او در همین باره ادامه داد:  « یک بحث دیگر من دارم و آن هم این است که چرا در بازی ذوب آهن و ماشین سازی که ماشین سازی تقریبا یک دقیقه ۱۲ نفره بازی کرد فدراسیون هیچ واکنشی نشان نداد و الان داستان از چه قرار است که همه خود را در بازی سایپا و پیکان دخیل می دانند؟ من فکر می کنم حضور چنین افرادی و واکنش هایشان شائبه برانگیز است. خواهشی که از فدراسیون دارم این است که خودش به این قضیه ورود کند. خیلی خنده دار است که یک مجری بیاید و اظهار نظر کند. اگر در دیدار پیکان و سایپا تخلفی رخ داد چرا به تخلف آن بازی رسیدگی نشد؟».


مدیرعامل نساجی مازندران در مورد عدم رسیدگی به شکایت این باشگاه از محمود فکری عنوان کرد: « چطور می‌شود بعد از پنج ماه رای ما و آقای فکری در کمیته استیناف به هیچ جا نرسیده و علیرغم جلساتی که من رفتم و همچنین نامه نگاری های متعدد یکسری از دوستان به این قضیه بی تفاوت هستند. در برج ۱۰ ما شکایت خودمان را به کمیته استیناف دادیم و در برج ۱۱ کمیته استیناف این رای را در اختیار بازجوی پرونده قرار داد.از آن زمان تا الان پنج ماه می گذرد و هیچ رای قطعی صادر نشده است. دلیل اینکه آقایان به این قضیه واکنش نشان نمی‌دهند چیست؟ انتظار ما این است که بدانند تیم‌های شهرستانی هم هوادار دارند و به سختی گلیم خودشان را از آب بیرون می کشند. امیدوارم رایی داده نشود که شائبه ها بیشتر شود و اینگونه نباشد که رای ها فقط به نفع باشگاه های صنعتی صادر شود.»

تگ ها


فوتبال ایران نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال