واکنش تند گری نویل به شایعات اخراج مورینیو/ هسته باشگاه فاسد شده، من خیلی خشمگینم

گری نویل در پی شایعه اخراج مورینیو پس از بازی با نیوکاسل گفت: مورینیو امروز بزرگترین حمایت در طول زندگی خود ......

گری نویل در پی شایعه اخراج مورینیو  پس از بازی با نیوکاسل گفت:

«مورینیو‌ امروز بزرگترین حمایت در طول زندگی خود را در اولدترافورد خواهد دید.»

به گزارش مدال،گری نویل افزود: اگر‌ خبر اخراج مورینیو بعد از بازی با نیوکاسل درست باشد و‌ او فردا به عنوان یک مرده متحرک از اولدترافورد خارج شود، هواداران یقینا به مدیران باشگاه اعتراض خواهند کرد. این غیر قابل قبول است.

وی تاکید کرد: ژوزه مورینیو امروز بزرگترین حمایتی که در طول زندگی‌اش از او شده است را در اولدترافورد خواهد دید. من هم امروز برای حمایت آنجا خواهم بود. اگر این خبر درست باشد و یک روز قبل به بیرون درز کرده باشد، این یک فضاحت خواهد بود. ارزش و اصول منچستر یونایتد کجاست؟

نویل گفت: دیگر کافی است. من عاشق این باشگاه هستم. این باشگاه زندگی من است و همه چیز به من داده. من از باشگاه خودم دست نمی کشم اما بعضی چیزها باید عوض شود و آن «سرمربی» نیست بلکه بالا تر از آن است. من خشمگینم. این یک افتضاح کامل است.
این چهارمین مربی در 6 سال اخیر خواهد بود. شما باید به کسانی که مربیان را انتصاب می کنند، قراردادها را می بندند و بازیکن می خرند نگاه کنید.

نوبل می گوید : شاید من احساساتی شده باشم، شاید این غیر حرفه‌ای باشد اما اهمیتی نمی دهم.
هسته باشگاه فاسد شده و مدیران باشگاه در حال حاضر اصلا خوب عمل نمی کنند. مدیران باشگاه در حال بازی کردن بازی «Football Manager» با بزرگترین باشگاه جهان هستند. تمامش کنید! من امیدوارم ژوزه هفته بعد اینجا باشد. من از ژوزه خوشم می آید و اگر او برود، ناراحت خواهم شد.

نویل به صراحت گفت: مورینیو یکی از بزرگترین مربیان جهان است. فکر می کنم در حال حاضر هر مربی دیگری هم در این باشگاه بود، با توجه به نحوه یارگیری و اقدامات‌شان، دچار چنین مشکلاتی می شد.  رختکن تیم پشت همه این اتفاقات است. چیزی در این باشگاه فوتبال سر جایش نیست. کمی کنترل و رهبری را به دست بگیرید. من عصبانی هستم. سه-چهار هفته است که چنین مباحثی جریان دارند؛ این که ژوزه را در ابتدای فصل تخریب کنند.

او می گوید: چه کسی در باشگاه این حق را دارد که به ژوزه مورینیو بگوید آلدرویرلد، مگوایر، یا بواتنگ از مدافعان میانی تیم بهتر نیستند؟ چه کسی چنین اجازه‌ای دارد؟ تنها دو نفر به ذهنم می‌رسند که می‌دانیم از آن‌ها نظری خواسته نشد: سر الکس فرگوسن و سر بابی چارلتون

نویل تصریح کرد: در هر صورت همینی هست که هست. بیایید امیدوار باشیم هم سیتی و هم لیورپول این هفته شکست بخورند!

تگ ها


منچستر یونایتد فوتبال